Det er en stadig diskusjon omhvorvidt det skal være "hår i maten" eller ikke. Det har jo de siste årene nærmest vært en selvfølge at i allefall damer skal være barbert på musa, og de fleste menn stusser og pynter opp de også. Den gangen alle damer hadde hår på musa syntes jeg det var utrolig opphissende å se damer som var glatbarbert, og jeg har vært såre tilfreds med den glatte moten som har herjet de siste årene.
Men... jeg synes ikke lenger at "hår i maten" er så fælt. Det er jo nesten blitt litt eksotisk og spennende nå som "alle" er glattbarberte. Jeg har aldri likt et viltert og ustelt buskas, men dersom man trimmer og steller dotten litt synes jeg faktisk at det kan være ganske så sexy. Jeg ELSKER glattbarbert mus, men sannelig finnes det mange godsaker med hår på også.
Jeg har derfor bestemt meg for å starte denne tråden og legge ut noen bilder av damer med hår på godsaken, og er sikker på at mange andre også liker dette. De som ikke liker det kan jo bare styre unna, og skåne oss for dumme og nedsettende kommentarer. Denne tråden er for de som lker dette:-) Håper bildene kan falle i smak, og det er lov å kose seg samtidig:-P
Følgende 17 brukere takker Schwung for denne flotte posten:
Helt enig... Jeg sier "ja takk,begge deler" ! Men veldig sant for mitt vedkommende,det du sier om at det er blitt noe eksotisk og spesielt erotisk med hår på fitta. Vel å merke om håret er noenlunde stusset,urskog er ikke fint
FANTASTISK
Jeg er helt enig med det som blir skrevet her!
Har litt dårlig tid akkurat nå, men jeg har en del bilder liggende av damer som ikke er sponset av Gilette som blir posten i tråden
Satster på å få det gjort i løpet av kvelden
Må også avgårde å gi min stemme i kommunevalget i dag. Synd det ikke går å stemme på BUSH i dag
Helt enig med deg Schwung, dette her var veldig deilige bilder. Utrolig sexy med litt hår. Jeg har faktisk bedt flere jenter jeg har hatt sex med om å la det vokse ut litt innimellom for å få litt variasjon. Mange ganger ser fitta faktisk mer innbydende ut med stusset hår;-)