Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk
Viser resultatene 1 til 6 av 6
  1. #1
    Medlem siden
    Oct 2005
    Innlegg
    38
    Fylke
    Kjønn

    Noen som vet...

    hvem denne fantastiske jenta med pent smil, rompe og pupper er? Jeg vet, men vil se hvor mye damekunnskap det er her inne Håper det er mange som deler min glede over å se denne dama.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 01.jpg   02.jpg   03.jpg  

    04.jpg   05.jpg   06.jpg  

    07.jpg   08.jpg   09.jpg  

    10.jpg   11.jpg   12.jpg  

    13.jpg  

  2. Takk LoveMILF, loksabidad, schumi91 takket for denne posten
  3. #2
    Medlem siden
    Oct 2006
    Innlegg
    17
    Fylke
    Hordaland
    Kjønn
    Mann
    Zafira

  4. #3
    Medlem siden
    Oct 2005
    Innlegg
    38
    Fylke
    Kjønn

    Nr2

    Svaret kom fort og det er bra
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1.jpg   2.jpg   3.jpg  

    4.jpg   5.jpg   6.jpg  

    7.jpg   8.jpg   9.jpg  

    10.jpg   11.jpg   13.jpg  

    14.jpg  

  5. Takk LoveMILF, loksabidad, schumi91 takket for denne posten
  6. #4
    Medlem siden
    May 2009
    Innlegg
    33
    Fylke
    Oslo
    Kjønn
    Mann
    Zafira Bio
    Aliases: Bettina, Betty, Yasmin
    Nationality: Hungarian
    Birthday: November 13, 1984
    Measurements: 36B-25-34
    Hair Color: Brown
    Eye Color: Green

    Hvis du googler "Zafira porn" uten "", så vil den første siden som dukker opp innholde en haug med linker til bilder av henne.

  7. #5
    Medlem siden
    Aug 2007
    Innlegg
    366
    Fylke
    Hedmark
    Kjønn
    Mann
    nydelig dame da

    og som jeg har sagt før.. navnet kommer ofte av seg selv om man titter innom nettsiden som er skrevet nederst på bildene.

  8. Takk JasonVoorhees takket for denne posten
  9. #6
    Medlem siden
    May 2006
    Innlegg
    3,451
    Fylke
    Kjønn
    http://www.nakenprat.com/425070-post154.html
    Her er en serie til med Zafira


Trådinformasjon

Users Browsing this Thread

Det er for øyeblikket 1 brukere som leser denne tråden. (0 medlemmer og 1 gjester)

Lignende Tråder

  1. Noen som vet?
    Av Par 29 28 Tr.lag i forumet Generell prat
    Svar: 5
    Nyeste innlegg: 15-09-07, 23:38
  2. Noen som vet hvem hun er..?
    Av Forodrim i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 2
    Nyeste innlegg: 04-08-06, 01:43
  3. Noen som vet?
    Av potet i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 0
    Nyeste innlegg: 12-03-06, 21:41
  4. Noen som vet navnet på hun på bilde?
    Av sokkendox i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 7
    Nyeste innlegg: 01-02-06, 21:56
  5. Noen som vet hvor jeg finner "Draghica"??
    Av småen i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 3
    Nyeste innlegg: 11-01-06, 22:02

Regler for innlegg

  • Du kan ikke starte nye tråder
  • Du kan ikke svare på innlegg / tråder
  • Du kan ikke laste opp vedlegg
  • Du kan ikke redigere innleggene dine
  •  
kripos

Noen som vet...