Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk
Viser resultatene 1 til 3 av 3
  1. #1
    Medlem siden
    May 2006
    Innlegg
    4,249
    Fylke
    Kjønn

    Thumbs up Aishwarya Rai

    Aishwarya Rai (Bollywood)...
    Merkelig ingen har postet noe av henne her...

    Date of Birth: 1st November 1973
    Born At: Mangalore, Karnataka, India
    Nicknames : Ash, Aishu, Gullu
    Height: 5' 7
    Eyes : grey green
    Hair : Brown
    Sign : Scorpio
    Marital Status : Single
    Profession : Acterss, Model
    First Movie : Iruvar (Tamil)
    Languages Spoken : English, Hindi, Kannada
    http://www.celebrity9.com/aishwarya-rai/

    Et Google-søk til å begynne med:
    http://images.google.no/images?q=Aishwarya+Rai
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 1165330468042_956.jpg   aishwarya_rai_01.jpg   aishwarya_rai_03.jpg  

    aishwarya_rai_09.jpg   aishwarya_rai_13.jpg   aishwarya_rai_20.jpg  

    aishwarya_rai_21.jpg   aishwarya_rai_28.jpg   aishwarya_rai_30.jpg  

    aishwarya_rai_34.jpg  

  2. #2
    Medlem siden
    May 2006
    Innlegg
    4,249
    Fylke
    Kjønn

    Talking Enda flere...

    Enda flere...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails JYSU_ZoneScan_Aishwarya_Rai_03.jpg   JYSU_ZoneScan_Aishwarya_Rai_02.jpg   JYSU_ZoneScan_Aishwarya_Rai_01.jpg  

    JYSU_3rd_Anniv_137_AishwaryaRai@ZHOUZHOU.jpg   JYSU_3rd_Anniv_131_AishwaryaRai@ZHOUZHOU.jpg  

  3. #3
    Medlem siden
    Nov 2005
    Innlegg
    23
    Fylke
    Kjønn
    Pen dame,men hun har for mye klær på seg.


Trådinformasjon

Users Browsing this Thread

Det er for øyeblikket 1 brukere som leser denne tråden. (0 medlemmer og 1 gjester)

Lignende Tråder

  1. Priya Rai - Pornstar
    Av JasonVoorhees i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 25
    Nyeste innlegg: 28-03-11, 14:07
  2. Priya Rai - VANVITTIG PEN, og hun er indisk!
    Av kongcopa i forumet Utenlandsk erotikk
    Svar: 8
    Nyeste innlegg: 12-12-07, 15:34

Regler for innlegg

  • Du kan ikke starte nye tråder
  • Du kan ikke svare på innlegg / tråder
  • Du kan ikke laste opp vedlegg
  • Du kan ikke redigere innleggene dine
  •  
kripos

Aishwarya Rai