Ettersom så mange har bedt meg om å forklare hvordan man skal utføre fisting har vi laget en liten "fisting for dummies":
- Selv om jeg kanskje har en noe større fitte en gjennomsnittet er dette noe de fleste bør klare uten at det gjør vondt. (se på størrelsen til hånda til gubben. Den er skikkelig håndverksneve )
- Bruke MYE glidemiddel, og gjør god oppvarming med finger, leketøy, kuk etc først
- Når først neven er inne, er det deilig når knokene masserer over g-punktet, glir ut og inn, roterer og strekker fitta
- jeg elsker når kuken er opp i rompa og han med hånden masserer kuken gjennom meg.
Enjoy!
Vært spennende om noen prøver og poster resultatet fra eksperimentene her
Følgende 18 brukere takker ØstlandsTøs for denne flotte posten:
Hva jeg ser i dette?
Samme som Chrissie skriver. Når man er kåt er det så utrolig deilig å bli fylt opp av noe stort, det stimulerer deg på en helt fantastisk måte. Spesielt g-punktet blir stimulert, og dersom det er gjort på en riktig måte så har jeg fått g-punkts orgasme av å bli fistet. Da sprutet jeg faktisk også litt, men det er en annen historie
Hei
Dette er kanskje et litt dumt spørsmål, men jeg lurer på om man mister litt følelse i fitta av å bli fistet? Jeg mener; kjenner man kuken noe særlig etter å ha hatt noe så stort inne?
Blir forresten veldig kåt av å se på det, men lurer bare på om kjæresten min ikke kommer til å føle meg (les. kukk) hvis hun blir fistet.
Deilig å se på.
Jeg og kona ,har praktisert fisting i 4 til 5 år.Vi er 44 og 40.Dette har beriket vårt sexliv noe helt fantastisk.Av og til går det for henne når hånda er inne.
Og jeg er superkåt.
Skikkelig krydder til sexlivet vil jeg si.
Det passer nok best etter noen års ekteskap skulle jeg tro.
Ikke noe for nybegynnere av et samliv tror jeg.
Flotte bilder
Kjenner jeg blir kåt av å bare se på en skikkelig arbeidsneve inni fitta på bildet!
Følgende bruker(e) takker "Hans Erik" for denne flotte posten: