Noen som har vært ute på Strandskogen i vår..?
Er det blitt satt opp skilter om at det ikke er lov å nyte nudist-livet der mer ?
Trist at den fine plassen ikke er lovelig nudiststrand mer.
Jeg hadde årets første naken-opplevelse igår.
Kjørte ut til vannet "mitt" i Høland, hvor jeg var noen turer ifjor også.
Er så fint der.
Var kun en bil på parkeringen, en typisk familiebil - selv om det var suuuupert vær og godt og varmt.
Begynte å rusle innover skogsbilveien som følger vannkanten stort sett helt inn til enden av vannet.
Etter ca 1,5km tok jeg av til stien som går ut på det lille neset, der jeg pleier å ligge - en superfin plass med flotte svaberg.
Når jeg nærmer meg "plassen min", så hører jeg flere stemmer. Unger som leker, og voksne.
Ingen vits i å gå videre. Snur og går tilbake til traktorveien, litt småskuffa.
Jeg har aldri vært videre, alltid pleid å være ledig på min hemmelige plass.
Men, jeg har sett et par andre potensielle bra plasser når jeg har ligget på neset tidligere.
Så jeg bestemmer meg for å gå videre på traktorveien.
Familie-van'en på parkeringa vil jeg anta at tilhørte de som var ute på neset "mitt". Ergo er det mest sannsynlig ikke folk videre innover i skogen.
Småkåt som jeg er, så bestemmer jeg meg for å kle av meg shortsen og t-shirten, og legger dem i sekken.
Så går jeg splitter naken på traktorveien videre innover og langs med vannet, for å finne meg en fin plass å legge meg til på og nyte livet.
Det er ganske så spennende å gå helt naken på en vei, hvor du ikke vet om du vil møte noen.
Det er massevis av spor i grusen, fra sykkeldekk, hester, folk som har gått, elgspor og en atv.
Så veien blir brukt, og det vet jeg fra ifjor også, for da møtte jeg flere turgåere - bl.a ei dame som jeg møtte, hun stirra rett mot underlivet mitt og ønsket meg en deilig dag.
Kanskje ikke så rart hun stirra, for kuken min hang fritt, halvstor og småkåt, i en løs og ledig avslørende shorts, dinglende og duvende sideveis når jeg går.
Men, for en frihetsfølelse å gå helt naken !
Det er virkelig en nytelse, og pirrende, for en vet aldri hva som er rundt neste sving.
Kuken min slang fra side til side, halvstor, tung og kåt når jeg ruslet langs med veien, nøt naturen, det gode været som tillater slike aktiviteter, og småfantaserte litt om forskjellige scenarioer som kan oppstå her.
Stoppet opp noen ganger for å lytte, om jeg kunne høre noen - men deilig og stille, bare gjøken i skogen og noen ender på vannet - perfekt.
Etter å ha rusla ca 2 km, heeeeelt naken, så ser jeg den andre plassen som jeg hadde planlagt å sjekke ut.
Går av traktorveien ned på en sti, som fører ut til plassen jeg hadde sett fra mitt opprinnelige sted.
Og for en fantastisk plass !!!
Er et lite nes som stikker ut i vannet, og utrolig nok 2 små sandstrender !!
Noen har stablet opp en benk og leirbålplass, så dette er en idyllisk plass som blir brukt av flere ja..!
Men, for en perle !!
På den ene av de to sandstrendene (en på hver side av neset), så er det store elgspor i sanden, som går rett ut i vannet - så tydelig at skogens konge også trives her ja.
Jeg legger ut teppet og håndkleet mitt i den deilige myke sanden, og legger meg til - helt naken i sola - for et herlig liv !!!! oi oi oi !!
Smårunker og koser kuken min i flere timer og bare nyter livet der.
Og etter å ha vært så kåt såååå lenge, så spruter jeg ofte ganske mye og kraftig - og det skjedde jo nå også.
Sprutene går i alle retninger, og jeg har sperma på store deler av overkroppen, magen, på kuken, på lårene, t.o.m noen dråper ned på venstre foten..
Så det ender jo med at jeg må ut i vannet, og få av meg litt - det ble en rask dukkert ! hehe.
La meg til på teppet igjen, og lot sola tørke meg - og det tok jo ikke lange tiden før kuken min var kåt og klar igjen, og forlangte mer oppmerksomhet.
Så det ble en runde til - før jeg ruslet tilbake til bilen med shortsen på.
T.