Sitat:
Opprinnelig skrevet av Mary J
Bra du overlevde dette møtet med FBI Razor
ser frem til hva du har å komme med  ,
BB sverige begynner snart også 
|
Hahaha,gikk bare godt det. Er nok ikke brukerne av megaupload/Megavideo de er ute etter,men de som stod bak. Så jo anklage listen på banneret deres,og det var ikke måte på anklager. Hvitevasking av penger og greier...
Og hvis de absolutt skulle ta brukerne også,hadde jeg noen fattige antall Big Brother compilations fra TV2 Bliss litt under pari BB. Ikke mye å hente der. Eneste måtte vært de 2-3 Rocco Siffredi videoene by request
hmmm ja,om BB Sverige holder "kvaliteten" fra i fjor,blir jeg mer skremt på ny enn positivt overrasket. Det ble bare "too much drama for your mama"
Snakk om å dytte inn et lass med de værste David-kloningene du kunne finne i Sverige,gjøre dem litt mer nerdete enn vår egen nasale pumpfist-Magaluf nudist

Og koble dem sammen med et sett av de mest høylytte,usjarmerende kvinne menneskene i lang tid på Svensk BB,pluss et knippe andre motbydelige personligheter ala "Gurkan the sleazy kebabman".
Nja jo,greit...han var LITT morsom innimellom men stort sett bare ufordragelig.
Ikke noe imot at det blir "liv i leiren",men en blanding gjør ikke noe.
Der mange mener at Norge trakk inn aaaaltfor kjedelige deltagere,virka det som om Sverige i et desperat øyeblikk valgte ut den mest absurde gjengen du kan få,bare for å trekke seere.
I Norge stemmer vi ut de med mest fres i seg og klager på dårlig tv i etterkant. Som å stemme Arbeiderpartiet i 45år og fremdeles klage på dem den dag i dag. (Har faktisk eldre slektninger som gjør akkurat det,og ikke forstår jeg vitsen)
Mimrer over en ganske så frisk gjeng i BB Norge egentlig. Andreas Paulsen visste ved et par anledninger hva som bor i ham,annet enn en stor player. Han virka ydderst hissig,volds klar av å f.eks bli kasta selv i bassenget,etter selv tidligere å ha dytta Roberto utti.
En stakket stund der så trodde jeg faktisk tynne Paulsen ville kline til Roberto,vell nede i "dypet"

Men det hadde vært det første og siste han gjorde ovenfor Roberto. Ikke bare har han Latino temperamentet i seg,men han er jo rene maskinen. Etter å ha sett hvor lett Roberto ene og alene bærte ham ut mot bassenget,så levner det 0 tvil om at Paulsen var rimelig sjangseløs. Spesielt når Roberto ikke bruker alle krefter men utbryter: "hehey Amigo,du vet du skal utti nå sant? hæhæ!"
Var endel slike små tilfeller av "nesten-slåsskamp",og Andy Paulsen var igla som var i ene enden som oftest. Men egentlig viste han hvor stor tøffel han er også,herfra til hel*ette

Minte meg litt om "Thor Hermansen" i 2003,en som var større i kjeften enn han hadde godt av selv
Husker kosebamsen DJ Groovdahl/Groovis som ble småirritert og uttalte: Snakk om å komme inn her som jagerpilot og gå ud igjen av huse som kamikaze pilot!

(Ja skrev UD for Groovis var vell fra Søøøølanne vårt,og der sier de UD og ikke UT)
Ok skal drite i å skrive lengre,så ikke noen mister ereksjonen

Bare syns det er festlig å mimre litt. Den store frågan er om TV2s reopptaging av Verdens fenomenet Big Brother var over 1år bare,eller om de faktisk kjører på med en 2012 sesong også? Da MÅ BB vekk fra Bliss og helst over på enten Zebra eller original TV2 for det første,for det andre: "Huset" må bygges opp igjen rundt gamle Fornebu som sist (eller i Oslo området),for ellers kommer det knapt tilskuere,med mindre produksjonen lover gratis skyss og andre goder...
Og presseansvarlige må være litt mer ute i media for å gjøre folk oppmerksomme på at det blir ny sesong,gjerne ha noe info på lur som frister seerne etc. Da kan det bli en bedre oppfølgings sesong
Drit i de som skrur på BB bare for å se ei dyne som puster hektisk,det er BB ikke BigFuck programmet heter,og man ser ikke dritten så uansett
Jeg ser på BB for å sette meg inn i deres hverdag der inne,såvell som å bli underholdt enten det er humor eller "gnisninger". Syns det er fasinerende å se hvordan den enkeltes tankegang/psyke tenker,takler og handler i ulike situasjoner. Om det er noe mannlig,kvinnelig vakkert å se i dusjene,ellers spradende inni "Huset" blir en ekstra bonus bare.
Ferdig no!