vi har mer enn rikelig med tilbud fra gutter, men dette er ikke interessant. Hvis noen lurte søker vi fortsatt det som er nevnt i øverste innlegg.
Litt info om hvem vi er:
Han: Dominant/sadist på 25 år. forholdsvis erfaren BDSMer for alderen. Elsker utstyr som klyper, pisker, cupping osv osv.... og elsker å bruke det for å se sin tøs/slavinne slite. er du lydig blir du belønnet med mer nytelse enn du tror kroppen din greier å holde ut, er du ulydig.... vel, det får du finne ut av selv

han er forlovet med
henne: en ekte slavinne/masochist som elsker hans harde hånd og gir hele sitt liv til Han som hun kaller sin Master. hun er Hans mest krevende slavinne noen gang, og hun trenger hard tøyling for å holdes nede, i form av nedverdigelse, psykisk og fysisk disiplinering.
Nå vil Han la henne leke med en annen kvinne. Hun ba om dette selv, og har fått Hans tillatelse. Han vil se både hvordan hun takler det å dominere en kvinne, samt hvordan hun reagerer på å bli brukt sammen med en annen. Deg, hvis det er deg vi søker, vil hovedsakelig bli hennes leketøy, men naturligvis indirekte Hans leketøy siden hun tilhører Han.