Oppegående, glad og snill mann på 35 fra Trondheim
I en travel hverdag er det lite tid til byliv og sjekking og etter jeg ble singel for en god stund tilbake har jeg tenkt mer og mer på dette:
Hvorfor ikke sette inn en annonse? Hvorfor skal det ikke finnes ei jente der ute som tenker det samme som meg?
Er ikke ute etter et tradisjonelt kjærestefohold. Trives som singel og har tenkt å fortsette med det. Er ikke ute etter å pule mange forskjellige jenter. Det jeg søker er ei søt og oppegående jente, gjerne sjenert, å bli kjent med for å treffes. Forhåpentligvis flere ganger. Helt uforpliktende for begge parter. Har mye å gi min kvinnelige sjelevenn. Elsker å føre min partner til himmels og tar gjerne også imot. Stikkord for møtene må være nærhet, gjensidig nytelse, hett, trygt og orgasmisk

Karakter på min skjønnhet eller kjekkhet skal du selv få sette etter at vi utveksler bilder. Jeg er ikke typen til å utrope meg selv til tidenes kjekkas.
PS! Har lagt ut et par små bilder på profilen.
Høres dette spennende ut? Føler du et brennende ønske om det samme som meg? Ikke nøl med å klatte ned noen ord om deg selv så snakkes vi