Hei hei.
Jeg er en man 28 fra Skien i Telemark som søker en eller flere damer/jenter som har lyst å treffes for uforpliktende sex. Jeg ser etter noen som jeg kan utforske med. En som virklig liker sex og ikke er for sjenert. Når det er sagt liker jeg også at vi kan snakke litt og ikke nødvendigvis går rett på sa, men har tid til noen få ord først så vi blir litt kjent når vi treffes

jeg har bilder men ikke på denne siden. Hvis du er int. Så kan vi bytte bilder på Mail :p
Jeg er også veldig fan av og tirre jenta fult ut med oralsex og finger sex føre akten. Liker å få jenta ordentlig kåt å våt først.
Jeg er i ett forhold fra før av så det er veldig viktig at dette fåregår diskre og at du er renslig og sykdomsfri. ( ps. Liker ikke hår i salaten heller, jeg er glatt barbert og det må du også være )
Ellers liker jeg det meste inne sex, men IKKE wet-sex og sånne gris.
Blei du nyskjerrighet send en PM da vel

Alder jeg søker er fra 18 til 40+ så tar vi det der etter.