Oppdaterer søknaden litt igjen.

Ingen jenter der ute som synes dette virker allright ?
Hei.
Litt om meg selv. Jeg er 188 cm høy, blond i håret, blå øyne, ganske så trent og har et pent utseende. Jeg er en aktiv fyr, Så kondis har jeg nok av. Liker spenning og morro, så derfor jeg tenkte at dette kunne være noe.
Jeg er ikke intr i noe tull, så alle henvendelser skal/bør være seriøse. Jeg ser i utgangspunktet etter noe useriøst, Men det bør være noe form for kjemi tilstede. Jeg legger i første omgang ut bilder av overkropp, Så dersom du er intr tar du kontakt på pm. Eller på mail
lypesyle@gmail.com med bilde og litt om deg selv.
Jeg ser etter en jente/dame 20-35 Helst ikke så mye eldre, Et år eller to kan gå greit, spørs helt på hvordan du ser ut.

Jeg er en oppegående gutt med smil og sjarm. Du bør ha det samme. Er keen på å møte en oppegående jente med samme utgangspunkt. Dette er ikke en pule-annonse. Så hva med en kaffe, vin eller en øl sammen? Så blir vi litt bedre kjent.
Håper på seriøse henvendelser.
Mvh
Mr. foreløpig unknown.