nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

Sexleketøy for ham
Love Pacifier
Love Pacifier
Prostate pleasure
Prostate Pleasure
Durex
Durex
Sex In A Can
Sex In a Can
Runkelabben
Runkelabben


Artikler for henne
Sex maskin
Power Drill
Glass Twirley
Glass Twirley
G Spot
G-Spot Max
Diamond Bunny
Diamond Bunny
Dobbel glede
Dobbel Glede

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Annet > Kontaktannonser

Gutt søker mann/par

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 09-09-10, 23:27
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Feb 2010
Innlegg: 16
Utførte Takk: 0
Takket 2 ganger i 1 post
Oslogutt.91 is on a distinguished road
Standard Gutt søker mann/par

Hei!

Gutt på 19 fra Oslo her. 1.80 høy, tynn, mørk blond/lys brun i håret. Nedentil er det 18 cm - og da skryter jeg ikke på meg noe, for målet er jo tross alt at den som leser dette skal finne ut størrelsen selv. Stort sett er den shavet eller svært kortklipt, og slik fortsetter det nok.

Jeg har dame (som for øvrig er klar over at jeg skriver dette her), så akkurat dét får jeg meg hyppig. Utad er jeg heterofil, og det er jeg vel egentlig på innsiden også, jeg er bare nysgjerrig seksuelt. Jeg har alltid vært nysgjerrig på å prøve gutter, og tenkte jeg fikk hoppe i det. Alderen har ingen betydning. Trenger ikke være noen enorm pikk, bare den ikke er utpreget liten. Renslighet er veldig viktig. Jeg kan gjerne være passiv og bli sjefet med, men skal vel alltids takle å være sjef også.

Par er også veldig interessant. Har kun erfaring med jenter, men å kombinere dét med å eksperimentere med en kar hadde vært fantastisk. Heller ikke her har alder noe å si, utseende er også ganske uinteressant - men renslighet er særdeles viktig.

Dette må være diskret, da jeg verken av familie, omgangskrets eller andre har blitt "mistenkt" for å ville eksperimentere slik. Jeg har likevel tilgang til sted i slutten av denne måneden, dersom ikke du/dere har. Har du/dere det, er det en langt bedre løsning.

Jeg har veldig få grenser, og det er bare å ta kontakt via PM på siden, så skal jeg svare så fort jeg kan. Jeg skal besvare alle PM-er som virker det minste seriøse.
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker Oslogutt.91 for denne flotte posten:
BaroloNorway (26-09-10), Bigutt_Buskerud (14-11-10)
  #2  
Gammel 11-09-10, 12:25
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Sep 2010
Innlegg: 1
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
mika87 is on a distinguished road
Standard

Har sendt PM, venter på svar
Svar med sitat
  #3  
Gammel 16-09-10, 00:03
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 2
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
mulualem is on a distinguished road
Standard

Hei!
Jeg er i samme situasjon som deg....Nysjerrig på å prøve noe nytt, og har en kjæreste som synes det høres spennende ut. Jeg er litt eldre enn deg, 30 år, men er høy og slank.
Send meg gjerne en mail på konjoset43@gmail.com
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 23:50.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her