nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskePar.com

Besøk norskepar

Bilder fra Norske par
norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


Sexleketøy for han
Runkelabben
Runkelabben
Design Knullelykt
Design Knullelykt
Extra Pleasure Penisring
Penisring
Rabbit Cockring
Rabbit Cockring

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Annet > Kontaktannonser

Prostitusjon

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #31  
Gammel 16-04-10, 23:53
raphael sin avatar
Godkjent Nakenprater
 
Medlem siden: Aug 2005
Innlegg: 52
Utførte Takk: 0
Takket 9 ganger i 9 poster
raphael is on a distinguished road
Standard

hehe.. skjønner hva du mener.
er heldigvis langt under 50, men blir sikkert like glad som en slik gamling for litt fitte.
finnes ikke slike sugar mamas da, som skjemmer bort slike som meg...
Svar med sitat
  #32  
Gammel 10-09-10, 02:49
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Sep 2010
Innlegg: 2
Utførte Takk: 0
Takket 2 ganger i 1 post
dallaspallas is on a distinguished road
Standard

Før vi i det heletatt kan diskutere prostitusjon eller seksuelle tjenester for penger så må vi tenker over følgende. Hvem skal besteme over din kropp og hva du og ett annet menneske avtaler dere i mellom?

Så la oss se bort i fra mindreårige, trafficking. tvang,slaveri halikvirksomhet som det allerede finnest lover mot. Sex utenfor ekteskap eller å ta en Rooney er umoralsk, men ikke ulovlig. Så å tilby sex er lovlig og hvordan er det da mulig at det er ulovlig å kjøpe noe som det er lov å tilby å lov å gjøre?
Svar med sitat
  #33  
Gammel 09-01-11, 21:23
latexking sin avatar
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Oct 2005
Innlegg: 198
Utførte Takk: 76
Takket 208 ganger i 33 poster
latexking has a spectacular aura aboutlatexking has a spectacular aura aboutlatexking has a spectacular aura about
Standard

He he he
Denne er jo også fin
Sitat:
Standard Nakenmodell søkes for foto i Tromsø
Søker frisinnet dame jente over 18 år for fotografering i Tromsø. Betaler GODT, avhengig av hvor langt du ønsker å gå. Enten rene nakenbilder av kun deg, eller type POV-bilder (sex hvor jeg tar bilder i akten) i lag med meg. Vi kan bli enige om ikke å ta bilde av ansikt, dersom du ønsker å være anonym (bruk av maske eller annet). Vi kan gå gjennom alle bilder i lag i etterkant, slik at du føler deg trygg.

Bildene vil ALDRI bli publisert fra min side (vi kan skrive kontrakt), men du kan få kopier og gjøre hva du vil med bildene selv.

Jeg er 100% seriøs og ærllig.
Oppskriften : Ta med et kamera når du er ute å kjøper sex, knips et par bilder å signer en "model release form"

Da har du ikke kjøpt sex, men du har tatt POV- bilder
sex'n var bare en "gode" som fulgte med denne typer bilder

Ut å ta bilder folkens, ikke glem å dele med fellesskapet da
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "latexking" for denne flotte posten:
  #34  
Gammel 29-06-11, 22:51
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Jun 2011
Innlegg: 1
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
StordM42 is on a distinguished road
Standard Hva er det som er ulovlig i forumet her da?

Mener - er det den som etterspør - eller den som tilbyr som blir bannet?

(og nei - har ikke tenkt å etterspørre - ser bare at det tilbys )

Sist endret av StordM42; 29-06-11 kl 23:04
Svar med sitat
  #35  
Gammel 30-06-11, 07:44
vipe9671 sin avatar
Onanist
 
Medlem siden: Dec 2010
Sted: Lillestrøm
Innlegg: 29
Utførte Takk: 4
Takket 1 gang i 1 post
vipe9671 is on a distinguished road
Standard Der reddet du moringen min

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Irapoici Vis post
Heisann, tenkte det skulle bli moro å poste det her. Jeg svarte her om dagen på en kontaktannonse og fikk dette svaret:

"Heia

Dette er muligens ikke helt det du hadde i tankene, og det skjønner jeg godt hvis du ikke er interessert når du leser videre da det ikke er en vanlig elsker jeg søker.

Jeg kunne ikke akkurat skrive dette i kontaktannonsen på nakenprat. Hehe, det hadde nok ikke vært særlig populært regner jeg med.
Men grunnen til at jeg la ut den annonsen er pga jeg har en sexfantasi som jeg vurderer å gjøre til virkelighet. Bare for å ha prøvd det fordi tanken tenner meg... Men er usikker enda, men får se hva slags respons jeg får tilbake. Vil da bare gjøre det en gang, og med en person.

Min sexfantasi går ut på å møte en ukjent mann for sex mot betaling. Tanken tenner meg da dette er noe som er ulovlig og tabu. Det ulovlige er jo som regel alltid spennende...

Dette er noe som jeg har fantasert om i en lengre tid, og har vel egentlig vært min lille fantasi. Men nå vurderer jeg å kanskje prøve den ut, men da bare med en person. Ikke noe som jeg skal fortsette med, og som sagt hvis jeg skal gjøre dette så blir det kun med en mann. Må være veldig diskret på et hotell eller i en leilighet f,eks, da jeg ikke vil at dette skal komme ut til folk jeg kjenner.
Personen kan gjerne være gift/samboer da jeg er kun er ute etter å teste ut denne fantasien min, og ikke er ute etter noen andre forpliktelser. Men et krav har jeg, og det er at mannen bør ha litt erfaring når det gjelder sex... Jeg er en jente som ikke har hatt sex med så veldig mange, og ønsker derfor at personen skal vite hva han holder på med. Hehe

Jeg er 22år, ca 165 høy, blondt hår, blå øyne, silikonpupper, normalt bygd, smilende jente med et glimt i øyet. Er kanskje litt sjenert i begynnelsen når jeg møter nye folk, men det går raskt over når jeg blir "trygg". Er ikke sjenert når det gjelder nakenhet, og har ingen problemer med å ha sex med lyset på.

Så tilbake til fantasien min. Tanken tenner meg veldig at en ukjent mann møter meg, har sex med meg og så betaler for seg. Min nytelse er like viktig som mannens nytelse. Hehe, hvis ikke så hadde jeg vel ikke fantasert om dette...
Da dette egentlig er å selge meg for sex så vil jeg ikke ha "småpenger". Tenker rundt 2500-3000 eller noe siden dette er som sagt noe jeg kun vil gjøre en gang for å teste det ut. Men det kan vi finne ut sammen. Jeg vil ikke risikere å sitte igjen med en følelse over å være "billig"... Hvis du skjønner hva jeg mener?

Hva synes du om dette da? Hvis det er noe som du kunne tenke deg, så hadde det vært flott om du kan skrive litt om deg selv. Hehe, vil ikke møte hvem som helst, og vil velge en person ut av svarene jeg mottar Men som sagt, er ikke helt sikker på om jeg skal gjøre dette
Hvis kjemien stemmer, så kan man godt møtes flere ganger, men da uten betaling selvsagt. Dette er bare noe jeg vil gjøre en gang da, og kun med en person"


Herreminhatt tenkte jeg, og lo litt. Så svarte jeg:

"Hei du!

Dæven, der var du heldig, for jeg har lenge hatt nogenlunde samme fantasi. Jeg drømmer også om å betale for sex. 2500-3000kr høres ut som en grei pris med tanke på at du setter ditt rykte på spill (denne _ene_ gangen). Men, og ja det er ett men, så hvis dette ikke høres bra ut for din del så se bort fra denne henvendelsen. Du skjønner, min fantasi går ut på at du betaler meg tilbake. Og du betaler tilbake mer enn det jeg i utgangspunktet betalte deg, mens du hvisker inn i øret mitt "du ER verdt det". Videre går fantasien min ut på at du trøster meg mens jeg gråter på fanget ditt, knust over at jeg sank så lavt at jeg kjøpte sex, og igjen lot meg kjøpe. Mens du trøster meg kjører jeg en finger i rassen din som et symbol på hvor rasshøl jeg er og hvor lett tigjengelig rasshølets natur kan forekomme. Senere drikker vi gløgg og og leser Allers mens vi nynner på "Promiscuous Girl" av Nelly Furtado og Timbaland.

Dette høres sikkert helt søkt ut, men det er en fantasi jeg ønsker å utføre EN gang, og siden du valgte meg til din fantasi skjønner jeg at du har en genuin interesse av møte meg. Vit at den interessen gjengjeldes på det groveste, og at jeg håper inderlig på at vi kan pule og utnytte hverandre så snart som mulig..

Venter spent på svar..


Hor ut baby hoe'!"


Hvorpå jeg fikk dette i svar:

"Hei igjen
Det høres kjempe bra ut!!! Dette vil jeg være med på!!! Når skal vi møtes kjekken?"


Bryter vi regler om vi treffes? Haha og atter haha. Høy er det nå..

Hahaha , fantastisk - den historien passet jævlig bra til morgen kaffen min - damn good one! ;D
Svar med sitat
  #36  
Gammel 01-11-11, 02:55
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 1
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
-Bamse- is on a distinguished road
Standard Annonser for sexkjøp er ikke ulovlig i følge Høyesterett.

Nettsider eller blader med annonser for sexkjøp er ikke ulovlige selv om det ikke er noen tvil om at annonsene dreier seg om prostitusjon, slår Høyesterett fast.


http://www.vg.no/nyheter/innenriks/a...artid=10015470
Svar med sitat
  #37  
Gammel 29-11-11, 19:16
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Nov 2011
Innlegg: 1
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
eventyrlysten2 is on a distinguished road
Standard Nyhetsoppslag:Nettsider for sexkjøp ikke ulovlige

Tror du må moderere denne posten. Les følgende:

http://www.tv2.no/nyheter/innenriks/...e-3622963.html


og til og med aftenposten
http://www.aftenposten.no/nyheter/ir...e-6682346.html
Svar med sitat
  #38  
Gammel 29-11-11, 19:42
Pornoikon!
 
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 1.892
Utførte Takk: 1.002
Takket 947 ganger i 350 poster
tellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to beholdtellur is a splendid one to behold
Standard

Hva mener du, eventyrlysten2? Hvem må moderere hvilken post? Mener du startinnlegget i denne tråden? Og mener du at Nakenprat må begynne å godta innlegg som annonserer for prostitusjon, p.g.a. den dommen du linker til? Selvfølgelig må de ikke det hvis de ikke selv vil, selv om begrunnelsen i første post nå kanskje er tynn. Et privat nedsted kan tillate eller forby akkurat hva slags stoff de vil.
Svar med sitat
  #39  
Gammel 13-02-12, 11:33
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Nov 2010
Innlegg: 137
Utførte Takk: 8
Takket 159 ganger i 30 poster
gutt25år has a spectacular aura aboutgutt25år has a spectacular aura about
Standard

hvor er disse såkalte sidene da?
jeg tenner kjempe mye på tanken av og selge en 5 min blowjob feks.
hadde ikke trengt store summen, siden det er ikke pengene som driver meg. ikke er jeg under noen hallik heller.
dette er bare en fantasi jeg virkelig ønsker å prøve.
tips på hvordan gå frem lovlig? er det i det hele tatt mulig? :-)
Svar med sitat
  #40  
Gammel 19-02-12, 11:22
JaRoAal sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Aug 2010
Sted: norge nær tønsberg
Innlegg: 715
Utførte Takk: 479
Takket 28 ganger i 22 poster
JaRoAal is on a distinguished road
Standard

Personlig er jeg veldig imot prostitusjon, synes ikke det skal være nødvendig...

Jeg har faktisk ei god venninne som er rimelig sexy, som både jeg og dama tidligere hadde lyst til å leke med, men som gode venner gjør man jo tjenester for hverandre, og ettersom venninnen vår har hatt mer bruk for vår hjelp enn motsatt, sånn som kjøring hjem fra by'n og sånnt synes jeg det blir feil å ha sex med henne som det skulle være en tjeneste mot alt jeg har hjulpet henne med...

Hun er jo fortsatt en søt og attraktiv jente men jeg kan fortsatt ikke få meg til det
Svar med sitat
  #41  
Gammel 27-02-12, 22:28
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Feb 2012
Sted: Trh
Innlegg: 4
Utførte Takk: 0
Takket 4 ganger i 1 post
kaare!!!! is on a distinguished road
Standard

Du tuller ja? Det er vel ingen som trur det?
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 22:22.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her