Sitat:
Opprinnelig skrevet av excessy
For å ha det sagt, så ser jeg nå at ak har postet samme bilde som JH89 gjorde. Og jeg syns fortsatt ikke det er noe spesielt hyggelig gjort mot trådstarter.
Feel free til å forklare meme'n grundig, slik at kanskje dere ikke virker så fornærmende som dere gjør akkurat nå, for oss som ikke kjenner hvert bidige bilde som har en dyp mening der ute.
Sidenote - ak sin post redigeres også selvsagt. Og dette har ikke noe med hårsårhet å gjøre. Det er snakk om å være uhøflig mot en ny bruker som faktisk gjør et forsøk på å komme i kontakt med folk. Vær heller konstruktiv med tilbakemeldinger til brukeren, i stedet for å poste snedige meme's.
|
Hehe, med den overskriften så passet bildet perfekt. Men men, var ikke klar ovet at noen andre også hadde postet det