nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskePar.com

Besøk norskepar

Bilder fra Norske par
norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


Sexleketøy for han
Runkelabben
Runkelabben
Design Knullelykt
Design Knullelykt
Extra Pleasure Penisring
Penisring
Rabbit Cockring
Rabbit Cockring

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

MILFs/modne kvinner

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #31  
Gammel 04-12-11, 11:26
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 2.741
Utførte Takk: 1.362
Takket 1.863 ganger i 838 poster
annelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant future
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av ScarTissue Vis post
Dette var i hvert fall en langt mer riktig tolkning enn Annelise76s. For øvrig har jeg ikke kalt deg moden, Anne-Lise. Og jeg har tydeligvis heller ingen grunn til å gjøre det, siden verken alderen eller reaksjonen din tilsier noe sånt. Du burde helt klart se litt mer på et uttrykk som sier at "om jeg sier en ting som kan tolkes på to måter, og den ene fornærmer deg, mente jeg det på det andre måten."
Helt greit, men for meg er det lite positivt i å bli kalt moden helt uavhengig at du syns det er positivt. Selv om alle dine tolkninger er ment positive, så betyr det ikke at jeg ser det slik. Men nå forstår jeg jo i det minste at du mente det på en positiv måte. Og da forstår også du at andre ikke alltid har samme oppfatning som deg, hverken på den ene eller den andre måten (i henhold til uttrykket ditt).
Svar med sitat
  #32  
Gammel 04-12-11, 12:51
Djerzinsky sin avatar
Mais.
 
Medlem siden: Aug 2011
Sted: Stavanger/Bergen
Innlegg: 1.117
Utførte Takk: 538
Takket 411 ganger i 226 poster
Djerzinsky is just really niceDjerzinsky is just really niceDjerzinsky is just really niceDjerzinsky is just really niceDjerzinsky is just really nice
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av HotnSweet Vis post

... du kan legge inn en kontaktannonse som beskriver det du søker.
Årets spøk?
Svar med sitat
  #33  
Gammel 25-12-11, 21:08
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Aug 2010
Sted: Østlandet
Innlegg: 101
Utførte Takk: 25
Takket 42 ganger i 19 poster
leikvoll1981 will become famous soon enough
Standard

Milfs er fanden meg noe av det beste verden har å by på.
Svar med sitat
  #34  
Gammel 26-12-11, 13:04
magnoramia sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Dec 2008
Sted: Trondheim
Innlegg: 2.976
Utførte Takk: 2.004
Takket 2.277 ganger i 426 poster
magnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond repute
Standard

Er det ikke bedre å bli kalt moden enn umoden egentlig?
Svar med sitat
  #35  
Gammel 26-12-11, 13:21
malcite sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Sep 2007
Sted: Trondheim - Stjørdal, deromkring ;)
Innlegg: 4.102
Utførte Takk: 1.437
Takket 888 ganger i 697 poster
malcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to beholdmalcite is a splendid one to behold
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av annelise76 Vis post
Kan ikke noe for det, men når noen kaller meg moden, så settes nødbremsen min på. Du kan kalle meg omtrent hva som helst, bortsett fra det, jeg klarer bare ikke å assosiere det på noen positiv måte for min egen del.
Ville trodd "eldre" var verre jeg, men ja moden er vel noe man heller bruker om vin.

Men for å si hva jeg mener om disse begrepene, man kan være milf 18 om man følger begrepet, men her er det da som regel snakk om damer som er en del eldre enn seg selv. Uttrykket har jo mer eller mindre sitt utspring fra American Pie filmene hvor det er snakk om karer som skal være i 18-19års alderen å det er stifflers mor som er milfen.

Men når det er sagt så er jeg enig i at det bør være en viss aldersgrense for når man faktisk er milf, for det handler å litt om hvor voksen, sikker osv. ei dame er for alderen sin. Det hører med en modning av tankegang inn i bildet med andre ord.

Når det er sagt så kan damer over 30 passere som milfs, helt klart. Men som nevnt ovenfor så er 30 fortsatt ensbetydende med sexy, ung, mange år igjen av livet osv. så å kalle de for milfs passer seg kanskje ikke, men derimot ved 40 ville jeg ha sagt at høver seg å legge til denne tittelen til ei dame.

Angående hva du kan gjøre for å komme i kontakt med disse, vel det er jo flere her som allerede legger ut sine egne annonser som er overalt i landet som jeg har sett, ellers så er det som sagt å legge ut din egen annonse med litt annerledes innhold som appellerer til de.
__________________
Any piece of clothing can be sexy with a passionate woman inside it.
- Anonymous
It takes a woman to teach a man to be the ultimate lover.
- Anonymous
----------------------------------
Min novelletråd, dere jenter kanskje kjenner igjen noen beskrivelser? ;)
This is me! (om meg selv)
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 11:31.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her