nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

SexyNatalie.com
SexyNatalie
Besøk sexynatalie

Filmer fra Sexy Natalie
sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


Sexleketøy for begge
Fleshlight Vibro
Fleshlight Vibro
Massasjestav
Massasjestav Extra
Norske piker
Norske piker film
The Ripper
The Ripper

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Sex eller kjærlighet?

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 14-12-06, 22:24
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 11
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
ZuperKitten is on a distinguished road
Standard Sex eller kjærlighet?

I sommer så fant jeg ut at mannen min hadde surfet på pornoforum i alle de tre årene vi har vært forlovet. Kun det første året da vi møttes har han holdt seg unna porno. Jeg har hele veien sagt at han gjerne må få se porno, men han har sagt at han ikke har interesse av det. Jeg ble derfor så satt ut og skuffet da jeg fant ut i sommer at han surfet etter nakne damer på diverse treff-forum/datingsider og pornoforum. Har selv sett profilene hans, og vet han ikke søkte etter kontakt med andre damer, men allikevel er jeg skeptisk.
Hvorfor? Noen av grunnene:
1. Han hadde samme brukernavn på alle profiler, og dette brukernavnet hadde han også tilknyttet sin MSN-adresse. Han kan derfor ha chattet uten at jeg kan se det i ettertid. (Kan ikke se hvorfor han har opprettet brukernavn på MSN uten å ha chattet)
2. Han benektet all bruk av porno -helt til jeg kom med bevis
3. Han avsto fra all sex nesten hele tiden mens jeg var gravid.
4. Han har fått et merkelig forhold til jobben etter at jeg avslørte alt sammen. Han er sykemeldt, mister retten til å ha nøklene sine (selv om han kun er sykemeldt, ikke oppsagt), sjefen virker sint på ham fordi han er borte.
På meg så virker det som noe har skjedd på arbeidsplassen hans. Men han nekter for det. Plent. Vet ikke hva jeg skal gjøre!
Svar med sitat
  #2  
Gammel 20-12-06, 13:41
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 207
Utførte Takk: 0
Takket 22 ganger i 15 poster
civili666 is on a distinguished road
Standard

Hei

Det at han ser på porno, må jeg som en mann inrømme er VELDIG vanlig. Jeg skjønner også at du ble "skuffet", ettersom han løy til deg. Mulig at han løy siden han innerst inne visste at du kom til å mislike denne vanen.

Menn og kvinner oppfatter ting annerledes. Du sitter og muligens analyserer _hvorfor_ han i det hele tatt har behov for porno, osv, mens for han var det bare en naturlig ting han ikke tenkte over.

Han er muligens opprørt nå. Ingen liker å bli avslørt på denne måten, særlig av de man er glad i. Det er egentlig kun en ting du kan gjøre. Det er å ta en alvorsprat med han ( men for guds skyld, ikke bruk dette ordet ). Lag en god middag en kveld, og ta opp saken.

Skjønte ikke helt hva du mente med at han fikk merkelig forhold til jobben pga dette.Oppfører han seg helt vanlig ellers? Du tror at det muligens har skjedd noe på arbeidsplassen. For meg virker det mer som hele situasjonen har oppstått etter du avslørte han. Men det er kun utifra hva du har skrevet.

Du får skrive hva du har på hjertet så skal jeg prøve å bidra med mine synspunkter. Må dra på jobb nå. Får avslutte med en "Det ordner seg" , det gjør som regel det.

Svar med sitat
  #3  
Gammel 17-09-08, 23:00
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 547
Utførte Takk: 91
Takket 823 ganger i 98 poster
miranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to beholdmiranda87 is a splendid one to behold
Standard

tror det er ganske vanlig. men jeg tror han elsker deg forde
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 13:15.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her