Vi har vært to kvelder på VIP room nå (første gang forrige lørdag, og var der også på onsdag), og syntes det var utrolig spennende!

Første kvelden var vi bare for oss selv, men hadde sex i samme seng som 7-8 andre par. Spennende å vite at så mange så og hørte oss! Andre gangen gikk vil litt lengre, og vi fingret ei annen dame mens jeg også ble fingret av en annen mann, og vi hadde også en del tilskuere. Jeg (jenta) syntes fortsatt det var litt tidlig å skulle ha sex med en annen, så greit å ta det litt gradvis. I tillegg så avbrøt jeg "byttinga" etterhvert fordi jeg syntes det begynte gå litt for langt (han begynte å slikke meg) og fyren ikke tente meg..
Merker at for min del er det i hvertfall viktig at jeg tenner litt på han jeg evt skal bytte med hvis jeg skal klare å se partneren min holde på med ei annen dame også. Hehe. Viktig at begge har det godt synes vi.

Håper vi etterhvert finner et par som begge tenner på og som vi kan ha det litt gøy med.
Lykke til i kveld i hvertfall! Bare ta kontakt med oss om dere vil dele litt erfaringer. Vil gjerne høre hva dere synes om VIP room. Vi er også på utkikk etter et par vi kan møte utenfor VIP room og hvor kanskje alle kan kose litt med alle, da vi synes det virker veldig spennende!

Vi er forresten 22 (hun) og 23 (han).