nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

SexyNatalie.com
SexyNatalie
Besøk sexynatalie

Filmer fra Sexy Natalie
sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


Sexleketøy for begge
Fleshlight Vibro
Fleshlight Vibro
Massasjestav
Massasjestav Extra
Norske piker
Norske piker film
The Ripper
The Ripper

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Hva synes kvinner om overvektige menn?

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 28-05-11, 18:00
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 7
Utførte Takk: 1
Takket 3 ganger i 3 poster
fudoh is on a distinguished road
Standard Hva synes kvinner om overvektige menn?

Jeg elsker alle slags kvinner. Store eller små. Tynne eller tykke.

Men det er bare så jævli synd at det nærmest ikke finnes noen kvinner som liker overvektige menn.
Jeg ser chubby kvinner med slanke veltrente menn overalt, men jeg ser aldri en chubby mann med en slank veltrent kvinne.

Har selv lagt merke til at de gangene jeg har vært slank så får jeg litt oppmerksomhet fra det motsatte kjønn, men så fort jeg legger på meg så får jeg ikke et lite øyekontakt engang.

Den eneste årsaken til dette som jeg kan tenke meg er at kvinner stort sett er veldig overfladiske.

For meg så virker det som at som en mann så må man være slank, muskuløs og veltrent før man kan få seg en dame. Har man noen kilo for mye så er man nesten dømt til å forbli singel, mens de overvektige damene på den andre siden har ikke dette problemet da det finnes uttallige mange menn som elsker store kvinner.

Så derfor spørr jeg dere jenter her på nakenprat om hva dere synes om chubby menn?

Er vi helt uaktuelle for dere eller finnes det noen der ute som faktisk liker oss med noen ekstra kilo?

Og til dere menn som også er overvektige, kjenner dere dere igjen i det jeg skriver?

Sist endret av fudoh; 28-05-11 kl 18:13
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "fudoh" for denne flotte posten:
leandro (11-06-11)
  #2  
Gammel 28-05-11, 18:14
tanteslem sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Apr 2011
Sted: Bodø
Innlegg: 727
Utførte Takk: 324
Takket 694 ganger i 229 poster
tanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to beholdtanteslem is a splendid one to behold
Standard

Jeg tror nok det handler mest om den selvtilliten du utstråler når du er slank kontra den du utstråler når du er overvektig.

Personlig liker jeg høye menn, helst med litt ekstra kjøtt på kroppen uten at de er direkte fete.
Svar med sitat
Følgende 4 brukere takker tanteslem for denne flotte posten:
Domi (28-05-11), EliseS (28-05-11), J-wonderpussy (29-05-11), Mr.Hardcore (01-06-11)
  #3  
Gammel 28-05-11, 18:32
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 143
Utførte Takk: 37
Takket 65 ganger i 32 poster
EliseS will become famous soon enough
Standard

Jeg skal innrømme at overvektige menn ikke er min greie.

Jeg liker høye og forholdsvis slanke menn. Litt ekstra går fint, men overvektige liker jeg ikke.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "EliseS" for denne flotte posten:
MysenMan (02-06-11)
  #4  
Gammel 28-05-11, 19:10
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Nov 2005
Sted: Trondheim
Innlegg: 300
Utførte Takk: 8
Takket 41 ganger i 19 poster
trestokk will become famous soon enough
Standard

Dette minner meg om en liten sak.

For en del år siden var jeg overvektig. Ikke direkte feit, men temmelig stor.

Jeg var på et vorspiel og traff denne nette jenta. Søt og slank - ingen modell, men den typen mange menn vil falle for, tror jeg. Hun var rask frempå å skulle kose litt med magen min, som ikke var direkte beskjeden. Trodde kanskje hun bare tøysa litt først, men vi endte opp med å flørte utover kvelden og kyssa litt på slutten. Hun sa at jeg for all del ikke måtte slanke meg. Hun hadde tydeligvis rett og slett sansen for min kroppstype.

Når det er sagt, så er nok chubby damer mer populære enn chubby menn, jada. Men jeg kjenner da til flere menn med litt ekstra og vel så det som har kjæreste.
Svar med sitat
  #5  
Gammel 28-05-11, 19:14
Vala sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Aug 2009
Sted: Oslo
Innlegg: 350
Utførte Takk: 182
Takket 609 ganger i 69 poster
Vala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to all
Standard

Jeg har absolutt ikke noe problem med store menn, to av mine tidligere kjærester har vært godt forbi lubben for å si det sånn Det viktigste med en mann dog, er hans selvtillit. En mann som går rundt og omtrent unnskylder sin eksistens bare fordi man er stor er bare ikke digg...

Jeg opplevde for ei stund siden at jeg havna til sengs med en mann som var god og lubben, og jeg ser jo fordelene med det, fordi han er sterk og kan manøvrere meg rundt dit han vil ha meg, men han var mer bekymra for magedissinga si enn selve sexen, og da blir jo sexen deretter
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Vala" for denne flotte posten:
2spes (30-05-11)
  #6  
Gammel 28-05-11, 19:19
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Nov 2005
Sted: Trondheim
Innlegg: 300
Utførte Takk: 8
Takket 41 ganger i 19 poster
trestokk will become famous soon enough
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Vala Vis post

Jeg opplevde for ei stund siden at jeg havna til sengs med en mann som var god og lubben, og jeg ser jo fordelene med det, fordi han er sterk og kan manøvrere meg rundt dit han vil ha meg
Det er slett ingen spesiell sammenheng mellom lubben og sterk.
Svar med sitat
  #7  
Gammel 28-05-11, 19:24
Vala sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Aug 2009
Sted: Oslo
Innlegg: 350
Utførte Takk: 182
Takket 609 ganger i 69 poster
Vala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to all
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av trestokk Vis post
Det er slett ingen spesiell sammenheng mellom lubben og sterk.
Hehe, nei, kanskje ikke, da har jeg nok bare vært heldig med de lubne mennene jeg har møtt på min vei Men siden jeg er ei stor dame, så synes jeg det er deilig når de kan dra tak i beina mine og legge tyngden sin over meg, så lubne menn har absolutt visse fordeler
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker Vala for denne flotte posten:
2spes (30-05-11), elskerinna (02-06-11)
  #8  
Gammel 28-05-11, 19:36
Nakenprat Veteran
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 54
Utførte Takk: 35
Takket 576 ganger i 26 poster
lenyypus is a name known to alllenyypus is a name known to alllenyypus is a name known to alllenyypus is a name known to alllenyypus is a name known to alllenyypus is a name known to all
Standard

Som flere skriver, så er det selvtilliten det går på. Men det gjelder vel gjerne for menn som liker chubby damer og. En chubby dame er da ikke lekker uten selvtillit, er hun?
Samme den andre veien.
Personlig er jeg ikke noe stor fan av vaskebrett mave og lite fett på kroppen. Tenner heller på overvektig, en stilk, altså.
Svar med sitat
Følgende 3 brukere takker lenyypus for denne flotte posten:
2spes (30-05-11), Bergensmann-45 (29-05-11), Domi (28-05-11)
  #9  
Gammel 28-05-11, 20:26
Domi sin avatar
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Dec 2010
Sted: Sør-Troms
Innlegg: 155
Utførte Takk: 80
Takket 40 ganger i 15 poster
Domi will become famous soon enough
Smile

Jeg bruker å tenke at om jeg er litt større enn gjennomsnittet, burde jeg ha ekstra plass til selvtillitt og utstråling, noe jeg tror kan være en realitet om du tenker på det og ikke kroppsfasongen din.

En kompiss av meg er større enn meg i høyden og i bredden, men drar mer damer enn meg. For tiden flørter han med en jente og er fuckbuddy med en annen.
Svar med sitat
  #10  
Gammel 28-05-11, 21:15
Carolina
Guest
 
Innlegg: n/a
Standard

nå er/var jeg ganske stor selv, men jeg har falt for store menn flere ganger. Endte opp med en med vanlig kroppsbygning, men er nok oftere at jeg har forelska meg i menn med tyngde

Som sagt så har nok selvtillit og utstråling mye mer å si enn antall kilo. Likeens tror jeg det ofte er med jenter også: er få menn som ser i retningen av ei som ikke tør møte blikk og som ikke ser ut til å ha noen selvtillit.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "" for denne flotte posten:
2spes (30-05-11)
  #11  
Gammel 28-05-11, 22:02
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 7
Utførte Takk: 1
Takket 3 ganger i 3 poster
fudoh is on a distinguished road
Standard

Takker for svar alle sammen

Jeg forstår at selvtillit er en viktig og attraktiv egenskap. Det er jeg helt enig i, men jeg synes selv at jeg ikke har dårlig selvtillit. Jeg kan lett starte en samtale og snakke med ukjente jenter på byn og være meg selv. Jeg føler meg heller ikke flau over kroppen min når jeg har sex og unnskylder meg aldri for at jeg er tjukk.
Men jeg ser store forskjeller på oppmerksomheten jeg får på de gangene jeg har vært normal slank kontra de gangene jeg har vært chubby.

Jeg har vært medlem på en norsk dating side som er spesielt for de som er overvektige og antallet slanke kvinner der inne kan man telle på èn hånd og de store kvinnene skriver som oftest at de ikke ønsker seg noen "fete menn" selv om de selv er tykke.
Jeg forstår at alle har sine preferanser og ønsker, men jeg synes likevel dette blir litt dobbeltmoralsk.
Er vi tykke menn så mye mindre verdt enn slanke?

Grunnet til at jeg skrev denne tråden var fordi jeg leste denne: http://www.nakenprat.com/generell-pr...eller-nei.html
Jeg hadde egentlig tenkt å skrive svar der, men syntes tema fortjente en egen tråd.
Her har vi en overvektig jente som lurer på hva menn synes om tykke jenter og det er jo bare å lese kommentarene og se at denne jenta har nokk av potensiele beilere.

Jeg synes bare det er så synd at overvektige menn ikke får den samme oppmerksomheten og det styrker min teori om at kvinner er generelt sett er mye mer overfladiske enn det menn er.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "fudoh" for denne flotte posten:
leandro (11-06-11)
  #12  
Gammel 28-05-11, 22:19
Carolina
Guest
 
Innlegg: n/a
Standard

jeg er ikke enig med deg. Ei tynnere jente har også ganske mange flere beiler enn ei stor, men det er så og si alltid en overvekt av menn uansett hvor en ferdes. Dermed vil ei jente ha et større antall potensielle beilere enn det en mann vil ha uansett hvordan h*n ser ut. Vet av flust om store menn som ikke liker store jenter også så det slår begge veier.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "" for denne flotte posten:
2spes (30-05-11)
  #13  
Gammel 28-05-11, 22:36
jamesbond2 sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Jul 2006
Sted: Bodø
Innlegg: 808
Utførte Takk: 5
Takket 376 ganger i 215 poster
jamesbond2 is just really nicejamesbond2 is just really nicejamesbond2 is just really nicejamesbond2 is just really nice
Standard

Er det ikke uansett slik at kvinner generelt er mer ettertraktet enn menn? Uansett om de er slanke eller overvektige? Tror ikke greia er at enkelte menn nødvendigvis går etter overvektige kvinner selv om de hadde sjansen til å få ei som var normalvektig. Greia er nok heller at de kanskje har større sjans på jenter med noen kilo for mye siden disse kvinnene jevnt over er mindre kresne enn sine slanke medsøstre.
Svar med sitat
  #14  
Gammel 28-05-11, 22:37
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Nov 2005
Sted: Trondheim
Innlegg: 300
Utførte Takk: 8
Takket 41 ganger i 19 poster
trestokk will become famous soon enough
Standard

Å sammenligne med den tråden er rimelig håpløst av to grunner.

For det første er det langt flere menn her inne uansett - og dermed nødvendigvis flere "beilere". For det andre er menn - når det gjelder kun sex - langt mer "horete" enn kvinner, og generelt mere frempå. Damer er gjerne tilbakeholden med å vise interesse, eller noe som i det hele tatt kan minne om interesse. Selv på anonyme forum, og i relativt uskyldige tråder, så vil nok dette fortsatt gjelde til en viss grad.

Skal altså ikke påstå at du er helt ute å kjører, men litt ute, er du iallefall.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "trestokk" for denne flotte posten:
  #15  
Gammel 29-05-11, 08:38
evilash sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Jun 2005
Innlegg: 357
Utførte Takk: 3
Takket 190 ganger i 98 poster
evilash has a spectacular aura aboutevilash has a spectacular aura about
Standard

Det som jeg har lagt merke til er at jenter skriver mye om selvtillit og at det indre teller. Men så sier også jentene at de må ha fysisk tiltrekning så da er vel spørsmålet, hvor mange jenter er tiltrukket av overvektige/feite menn. Men ofte så er det vanskelig å få et konkret svar fra jenter, vis de føler at det de faktisk mener ikke er helt med trenden.
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 10:59.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her