nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

SexyNatalie.com
SexyNatalie
Besøk sexynatalie

Filmer fra Sexy Natalie
sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


Sexleketøy for begge
Fleshlight Vibro
Fleshlight Vibro
Massasjestav
Massasjestav Extra
Norske piker
Norske piker film
The Ripper
The Ripper

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Frustrert! Les om folk på profilen før dere kontakter noen!

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #31  
Gammel 26-09-11, 20:55
herman73 sin avatar
Nakenprat Veteran
 
Medlem siden: Apr 2010
Sted: Tromsø
Innlegg: 70
Utførte Takk: 14
Takket 24 ganger i 15 poster
herman73 is on a distinguished road
Standard

Det mange ikke har forstått, er at dette ikke bare er et sted hvor man kan få seg et ligg. Og hvor man tror at alle damer som er her, kun er ute etter kuk.
Nei, dette er en fantastisk flott plass hvor man kan utfolde seg både med tekst og bilder, om det meste som omfatter seksuallivet.
Dessverre er det ikke alle som respekterer eller forstår dette. Så jeg anbefaler alle desperate fettlause mannfolk å heller finne seg en hore på strøket, enn å spamme alle damene her med søppelpost.
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker herman73 for denne flotte posten:
luckyloco (26-09-11), Tigergirly (27-09-11)
  #32  
Gammel 26-09-11, 22:11
tittejenta sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Mar 2011
Innlegg: 523
Utførte Takk: 28
Takket 993 ganger i 265 poster
tittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud oftittejenta has much to be proud of
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av luckyloco Vis post
Det de kanskje ikke skjønner er at for eksempel vi, gjør dette mye for vår egen skyld og ikke minst at det finnes faktisk noen som er hyggelig her inne også, men igjen må jeg si at det er flesteparten jenter som er mest fornuftig og hyggelige.
Å en ting til syntes du virkelig virker ut som ei grei og fornuftig jente, med mange bra innlegg.
Jeg er her for min egen skyld, og å skrive/lese gir meg bare lyst til å være mer sammen med den deilige mannen jeg allerede har. Hadde dette vært en dating side hadde jeg ikke vært her.
Takk for komplimentet, forresten
Svar med sitat
  #33  
Gammel 17-10-11, 00:38
articsun sin avatar
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Jul 2010
Innlegg: 131
Utførte Takk: 62
Takket 26 ganger i 20 poster
articsun is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av tittejenta Vis post
Jeg er en av dem som har skrevet om meg selv på profilen. Der står det klart at jeg er gift med en deilig mann, og ikke har ønske om treff på noen måte!

Derfor er det blitt frustrerende med meldinger fra menn som vil treffe eller være på cam. Mener det er naturlig å sjekke litt hvem folk er før man kontakter dem. Er det så rart?
Vel litt, tatt i betrakning forumets natur, din profil og ditt profilbilde er det ikke rart at junior tar over i visse tilfeller. Det er jo ikke til å skyve under en stol at det befinner seg mange næpskrell her. Enkleste hvis man blir plaget er vel bare å ignorere brukern, altså via "ignorer" funksjon.

Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 10:53.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her