nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskePar.com

Besøk norskepar

Bilder fra Norske par
norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


Sexleketøy for han
Runkelabben
Runkelabben
Design Knullelykt
Design Knullelykt
Extra Pleasure Penisring
Penisring
Rabbit Cockring
Rabbit Cockring

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Piercing i klitoris

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 27-02-11, 23:56
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 9
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
rasarn is on a distinguished road
Standard Piercing i klitoris

Dama mi vurderer og ta piercing i klitoris,men lurer på om det resulterer i økt nytelse eller om det kun er til pynt? Noen som har det som kan gi svar?
Svar med sitat
  #2  
Gammel 28-02-11, 02:21
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Nov 2010
Innlegg: 15
Utførte Takk: 10
Takket 2 ganger i 2 poster
Nakenpratpar is on a distinguished road
Standard

Hei damen her det er både til pynt og kan også gi en øket nytelse,men de setter ikke piercingen i selve klitoris lenger pga av at det er store sjangser for at den kan bli skadet,eller at det danner seg arrvev der og da vil den ikke fungere ,så de setter den i huden rett over klitoris håper dette svaret kunne være til hjelp :-)
Svar med sitat
  #3  
Gammel 28-02-11, 04:16
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

Anbefaler vel generelt og sjekke i et par seriøse studioer som driver med dette fremfor her egentlig. Du kan forøvrig se frem til mange mnd uten sex etter at det er gjort hehe. Laang sexforbudstid så vidt meg bekjent
__________________



Why run down to fuck one of them cows when you can walk down and fuck'em all:D
Svar med sitat
  #4  
Gammel 28-02-11, 09:12
blahzay sin avatar
Super Moderator
 
Medlem siden: Sep 2006
Sted: Drammen
Innlegg: 1.505
Utførte Takk: 177
Takket 1.156 ganger i 348 poster
blahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud of
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av deepthroat Vis post
Anbefaler vel generelt og sjekke i et par seriøse studioer som driver med dette fremfor her egentlig. Du kan forøvrig se frem til mange mnd uten sex etter at det er gjort hehe. Laang sexforbudstid så vidt meg bekjent
Oh crap. ClipOn it is then
__________________
_________________________________________________


“God bless America.”

Yes, I am a photographer. No, I will not take your picture.
Svar med sitat
  #5  
Gammel 28-02-11, 19:28
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 477
Utførte Takk: 87
Takket 367 ganger i 140 poster
soppen1 is just really nicesoppen1 is just really nicesoppen1 is just really nicesoppen1 is just really nice
Standard

Ikke kødd med klitten..... sabla gøy om den funker livet ut da..
Svar med sitat
  #6  
Gammel 28-02-11, 20:09
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Oct 2010
Sted: In your addic
Innlegg: 263
Utførte Takk: 35
Takket 236 ganger i 100 poster
nakenåneidu has a spectacular aura aboutnakenåneidu has a spectacular aura aboutnakenåneidu has a spectacular aura about
Standard

Jeg lurer litt på å blåse ut hjernen min med et velrettet hagleskudd.
Virker som det er flere som har erfaring med dette her på nakenparat og jeg vil gjerne noen tilbakemeldinger hvordan det føles.
Takk
Svar med sitat
  #7  
Gammel 01-03-11, 01:37
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Aug 2009
Sted: Romerike, der kuene bor..
Innlegg: 780
Utførte Takk: 701
Takket 35 ganger i 22 poster
Fishything is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av nakenåneidu Vis post
Jeg lurer litt på å blåse ut hjernen min med et velrettet hagleskudd.
Virker som det er flere som har erfaring med dette her på nakenparat og jeg vil gjerne noen tilbakemeldinger hvordan det føles.
Takk
Hagler er for pingler.. Får jeg anbefale en Smith&Wession 460XVR revolver ladet med .452" 300grn HP XTP Mag hulspisskule satt til øverste krymperille, og med en maxdose N110 krutt i hylsa, og rettet mot hjernestammen med en 45graders innfallsvinkel ? Garantert effekt.

Fra spøk til revolver..

Piercing i klitta skal man være litt forsitig med. Som oftest går det bra og da er sexen helt vanvittig for henne. Det gjore det for x'en.. intill ho fikk en infeksjon. Ho var svært nøye med hygienen,men alikevel satte det seg infeksjon. Resultatet var nerveskader og en porsjon av området ble mer eller mindre følsesløst, det er det ennå..

Så igjen, det går somregel bra ,men ha i bakhodet at går det ikke bra kan det gå veldig ille. I værstefall mister ho følsen i klitta...x'en har litt følse i sin ,men ikke inærheten av hva det var før hun tok piercingen.

(og det var ikke derfor det ble slutt I'd might add)
Svar med sitat
  #8  
Gammel 01-03-11, 04:22
Lindacam sin avatar
Godkjent Nakenprater
 
Medlem siden: Feb 2011
Sted: Sverige
Innlegg: 51
Utførte Takk: 10
Takket 115 ganger i 7 poster
Lindacam will become famous soon enoughLindacam will become famous soon enough
Standard

Hejsan!
Jag håller med de andra inläggen här med den stora risken med att tappa känseln med en piercing som görs i klitoris. Jag tänkte göra det &när jag pratade med tjejen som piercade så sa hon att hon inte gjorde den (hon hade piercat i 12 år)
Jag har i alla fall en VCH-piercing (vertical clitoris hood), den är 3 mån gammal så jag har inte fått supermycket erfarenhet.
Själva piercingen var ingenting det stack till som ett getingstick&sen var det över. Att pierca bröstet är 10 gånger värre hehehe
När det gällde sex så sa hon INGEN oralsex på 4 (eller 6) v &vanlig sex skulle man helst hålla sig borta från i 2 veckor eller använda kondom (även om det är stabilt förhållande p g a infektionsrisk). Jag kunde hålla mig i 2 dagar *s*

För att gå till känslighet &annat så har det helt klart blivit mer känsligt, själva understa kulan/bollen ligger ju direkt på klitoris&det är ganska roligt för man kan gå&gnida på stan om man vill heheh. Angående sex så har jag inte varit så aktiv sedan jag gjorde piercingen &de gånger jag varit det har jag varit lite oroad att den ska fastna eller något. Nu är jag ganska van vid den&man kan dra i den utan att det gör ont (faktiskt lite trevligt).
Något annat som är trevligt är att man kan använda alla navelpiercingsmycken i VCHn så där är OÄNDLIGA variationer &man får experimentera sig fram lite med bananbarbell eller vanlig rak&storlek på pärlor etc för att få den ultimata känslan. Jag har precis bytt till en ganska stor pärla på den nedre men den var nog lite för stor. Men det är jättetrevligt&jag kan varmt rekommendera den!
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 08:34.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her