nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

Sexleketøy for ham
Love Pacifier
Love Pacifier
Prostate pleasure
Prostate Pleasure
Durex
Durex
Sex In A Can
Sex In a Can
Runkelabben
Runkelabben


Artikler for henne
Sex maskin
Power Drill
Glass Twirley
Glass Twirley
G Spot
G-Spot Max
Diamond Bunny
Diamond Bunny
Dobbel glede
Dobbel Glede

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Ekkle bilder.

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 25-12-10, 18:43
Arfas sin avatar
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: May 2007
Innlegg: 23
Utførte Takk: 1
Takket 7 ganger i 7 poster
Arfas is on a distinguished road
Standard Ekkle bilder.

Hei! Hva er det egentlig som skjer med at folk kommenterer "Så deilig" "Så fint" Til bilder av overvektige kvinner med store henge pupper og dissete lår?
Svar med sitat
  #2  
Gammel 25-12-10, 18:51
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: May 2007
Innlegg: 317
Utførte Takk: 61
Takket 880 ganger i 113 poster
roughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to beholdroughrider is a splendid one to behold
Standard

smak og behag,mange kvinner er sexy som lubbne eller overvektig, men at du kaller dette for ekle bilder så syns jeg ikke du engang skulle vært medlem her!
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker roughrider for denne flotte posten:
Lubbeline (15-02-12), Nekkid (28-12-10)
  #3  
Gammel 25-12-10, 19:01
2fk sin avatar
2fk 2fk er ikke aktiv
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Jul 2010
Sted: Nord i Norge,
Innlegg: 300
Utførte Takk: 206
Takket 908 ganger i 59 poster
2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold2fk is a splendid one to behold
Standard

Du vet ikke hva du går glipp av ....
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker 2fk for denne flotte posten:
Bibliotek (15-08-11), Lubbeline (10-01-11)
  #4  
Gammel 25-12-10, 19:04
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Sep 2006
Sted: Oslo
Innlegg: 6
Utførte Takk: 0
Takket 2 ganger i 2 poster
Pederols is on a distinguished road
Standard

Dette er da et svært sympatisk trekk ved medlemsmassen på NP. Når noen er modige og åpne nok til å dele slike bilder med oss, så er det høflig av de som ikke liker dem å ikke kommentere det. Jeg synes også at de som deler bilder fortjener litt oppmuntring selv når bildene ikke blir så flatterende. Dette hadde vært en salig pølsefest dersom bilder ble møtt med kritikk og kommentarer om strekkmerker etc.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Pederols" for denne flotte posten:
Lubbeline (10-01-11)
  #5  
Gammel 25-12-10, 19:15
Arfas sin avatar
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: May 2007
Innlegg: 23
Utførte Takk: 1
Takket 7 ganger i 7 poster
Arfas is on a distinguished road
Standard

Det er normal folkeskikk og ikke si ting man ikke mener ^.-
Svar med sitat
  #6  
Gammel 25-12-10, 20:02
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
Kathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud of
Standard

Først og fremst kan du lære deg å skrive "ekle" riktig..

Deretter kan du prøve å forstå at folk har forskjellige preferanser.
Min smak for eksempel, er menn som har vett nok til å innse at folk finner forskjellige ting vakkert - og som ikke rakker ned på andre.

I mine øyne har alle mennesker noe vakkert ved seg, men det viktigste er faktisk å ha selvtillit å vise det frem! En dame kan være rålekker, men om hun mangler selvtillit og sjarm, så er det faktisk lite turn on annet enn på bilder. Da hadde jeg faktisk foretrukket en lubben dame, med sjarm!

Ps: Nei, jeg er ikke særlig overvektig og har heller ikke hengepupper. Har ikke noe behov for å legge ut bilde av meg på en side som dette. Det betyr ikke at jeg ikke respekterer eller beundrer de som gjør det. Spesielt de som kanskje har de bildene som i dine øyne er ekle. Krever ganske mye mot å legge ut bilder av det som ikke er standarden til det som er ansett som vakkert om dagen.

Sist endret av Kathie; 25-12-10 kl 20:10 Begrunnelse: Skriveleif :)
Svar med sitat
Følgende 26 brukere takker Kathie for denne flotte posten:
**missy** (26-12-10), 2tomme (25-12-10), 86mod (26-12-10), ak_ (26-12-10), belair2007 (26-12-10), bustedtigger (25-12-10), deepthroat (26-12-10), dehler (26-12-10), Drammen29 (26-12-10), girl1984 (25-12-10), gladgutten79 (26-12-10), Hayaxi (26-12-10), jagger132 (26-12-10), kalle72 (27-12-10), Lubbeline (10-01-11), Lunalove (25-12-10), MrXYZ (26-12-10), MysenMan (27-12-10), olechr (03-01-11), poisonblack (03-01-11), Sexykari (25-12-10), Sweetie43 (26-12-10), WebTrotter (27-12-10), Zizzi (25-12-10)
  #7  
Gammel 25-12-10, 20:23
Bodø76 sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Jun 2005
Sted: Nord-Norge bodø
Innlegg: 714
Utførte Takk: 539
Takket 100 ganger i 34 poster
Bodø76 will become famous soon enoughBodø76 will become famous soon enough
Standard

Arfas: Kvinner kommer i forskjelige former, noen liker de store andre liker de små, noen like dattera noen liker mora, hadde vært en kjedleig verden om alle jentene skulle være foto modeller.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Bodø76" for denne flotte posten:
Gpupp (26-12-10)
  #8  
Gammel 25-12-10, 21:32
blahzay sin avatar
Super Moderator
 
Medlem siden: Sep 2006
Sted: Drammen
Innlegg: 1.505
Utførte Takk: 177
Takket 1.156 ganger i 348 poster
blahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud of
Standard

Nå tror jeg man skal prøve å tyde det trådstarter sier før man går til lynching av vedkommende.
Dette er nok prakteksempel på det å ordlegge seg feil. Det han mener er nok ikke nødvendigvis at overvektige mennesker er ekle. Både overvektige, slanke og de midt i mellom kan være ekle på hver sin måte. At han synes at overvektige er ekle er i og for seg greit nok. Han har bare brukt det som eksempel og utgangspunkt på sitt syn.
Det han mener, vil jeg tro, er at folk gir positive kommentarer uansett utseende på vedkommende. Hva årsaken er skal jeg ikke uttale meg om. Noen vil si at folk er så desperate at de kan få seg til å hva som helst, bare det gir de en minste mulighet til å komme den avbildede i buksene.

Dette er et spørsmål som til stadighet dukker opp her på forumet.

Hvis man leser gjennom tilbakemeldingene trådstarter har fått her så må jeg si at det kommentarene er minst like lite gjennomtenkt som trådstarter her har klart å prestere. Artig å lese at "forsvarerne" sier akkurat det samme som trådstarter.

Kommentarer som; "Da hadde jeg faktisk foretrukket en lubben dame, med sjarm!" Det jeg leser er: "jeg liker ikke dritt, men hvis jeg må velge mellom bæsj og dritt så velger jeg heller dritt.

Et annet eksempel; "Jeg synes også at de som deler bilder fortjener litt oppmuntring selv når bildene ikke blir så flatterende. Dette hadde vært en salig pølsefest dersom bilder ble møtt med kritikk og kommentarer om strekkmerker etc. " Denne taler vel for seg selv alldeles utmerket.

Det er greit å veie ordene sine litt før man buser ut med de. Greit nok at man ønsker være politisk korrekt, men det hjelper ikke når man rakker ned på de man "forsvarer" i samme slengen.

Det forekommer så altfor ofte at folk ikke tenker gjennom hva de skriver og sier.
__________________
_________________________________________________


“God bless America.”

Yes, I am a photographer. No, I will not take your picture.
Svar med sitat
Følgende 5 brukere takker blahzay for denne flotte posten:
Bangzilla (25-12-10), BeautyandBeast (26-12-10), leigo (26-12-10), Lubbeline (10-01-11), sonny_crockett (28-12-10)
  #9  
Gammel 25-12-10, 21:52
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
Kathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud of
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av blahzay Vis post
Det han mener, vil jeg tro, er at folk gir positive kommentarer uansett utseende på vedkommende. Hva årsaken er skal jeg ikke uttale meg om. Noen vil si at folk er så desperate at de kan få seg til å hva som helst, bare det gir de en minste mulighet til å komme den avbildede i buksene.
Hadde vært fantastisk om du var foreleseren min som rettet eksamensoppgaven min. Hadde jeg kunne skrevet det jeg ville og du ville fremdeles tolket det til det riktige svaret

Ts skriver da ingenting om at dette handler om at folk kommenterer alle bilder uansett, men at folk kommenterer selv de "ekle" bildene med hengepupper og dissende lår med positiv respons. Hvordan du kan få det til å handle om noe annet enn at han finner det lite tiltrekkende forstår jeg ikke.

Sitat:
Opprinnelig skrevet av blahzay Vis post
Kommentarer som; "Da hadde jeg faktisk foretrukket en lubben dame, med sjarm!" Det jeg leser er: "jeg liker ikke dritt, men hvis jeg må velge mellom bæsj og dritt så velger jeg heller dritt.
Det er ditt syn Jeg derimot, synes en lubben kvinne kan være råsexy! At du velger å se de som bæsj, får være din mening. Det jeg prøvde å få frem var at det som er a4-malen på sexy rett og slett ikke nødvendigvis er det alle synes er fint.

Sitat:
Opprinnelig skrevet av blahzay Vis post
Et annet eksempel; "Jeg synes også at de som deler bilder fortjener litt oppmuntring selv når bildene ikke blir så flatterende. Dette hadde vært en salig pølsefest dersom bilder ble møtt med kritikk og kommentarer om strekkmerker etc. " Denne taler vel for seg selv alldeles utmerket.
Her er det jo en som svarer på nøyaktig det ts spør om. Hvorfor gir dere kommentarer på ekle bilder? Jo fordi jeg synes de trenger oppmuntring.
Svar med sitat
Følgende 10 brukere takker Kathie for denne flotte posten:
**missy** (26-12-10), 86mod (26-12-10), Bodø76 (26-12-10), bustedtigger (25-12-10), deepthroat (26-12-10), gladgutten79 (26-12-10), Lubbeline (10-01-11), Lunalove (25-12-10), Sweetie43 (26-12-10), Zizzi (25-12-10)
  #10  
Gammel 25-12-10, 22:27
BaronBlod sin avatar
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Mar 2007
Sted: i mitt eget hjem
Innlegg: 179
Utførte Takk: 0
Takket 41 ganger i 30 poster
BaronBlod will become famous soon enough
Standard

Hvis du ikke liker det du kaller "ek(k)le" bilder. hvorfor i helvete gidder du å se på de da?

Som det er blitt sagt før her så har alle forskjellig smak. OG det er høflig å holde kjeft om du ser noe du selv ikke liker. Du trenger ikke nødvendigvis å si det du tenker.
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker BaronBlod for denne flotte posten:
Bodø76 (26-12-10), Lubbeline (15-02-12)
  #11  
Gammel 25-12-10, 23:09
2tomme sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Jul 2007
Sted: Østfold
Innlegg: 650
Utførte Takk: 520
Takket 141 ganger i 45 poster
2tomme has a spectacular aura about2tomme has a spectacular aura about
Standard

Folk liker forskjellige ting. Noen små lår andre store. Noen små pupper andre store. Noen barbert mus andre med hår osv. Men mam holder seg til å kommentere det mam liker og lar være å titte på og kritisere de bildene uten sine personlige preferanser. Da blir det mer trivelig for alle:-)
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "2tomme" for denne flotte posten:
bustedtigger (25-12-10)
  #12  
Gammel 25-12-10, 23:58
Vala sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Aug 2009
Sted: Oslo
Innlegg: 350
Utførte Takk: 182
Takket 609 ganger i 69 poster
Vala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to allVala is a name known to all
Standard

Med fare for at mine bilder er nøyaktig noe sånt som trådstarter sikter til, så tenker jeg et par ting.

1. Folk har sine preferanser, og det er helt ok. At de som ikke liker bildene lar være å kommentere, synes jeg er storveis.
2. Jeg vet ikke helt om jeg er komfortabel med at folk kommenterer på bildene mine for å være "snill" heller, jeg foretrekker vel mer at folk ikke kommenterer enn å kommentere ut av medlidenhet osv.
3. Siden det finnes folk med ulike preferanser, burde et forum som dette ha bilder sånn at alle kan finne noe de liker. Om det bare skulle vært bilder av folk med "perfekte" kropper, hadde man ekskludert en god del folk.
4. Det krever litt "guts" å legge ut bilder her, og kanskje mer om man ikke har en kropp som blir ansett som vakker i allmennhetens øyne, og derfor får man en skikkelig boost når man får gode kommentarer, og jeg kan i alle fall si for min egen del har det betydd mye for selvtillitten å få så mange gode tilbakemeldinger Så jeg sier nå tusen takk for at NP er så åpent at alle kan trives, og føle seg begjært, sånn burde vi ha det fremover også
Svar med sitat
Følgende 4 brukere takker Vala for denne flotte posten:
2fk (27-12-10), lekelyst40 (26-12-10), Lubbeline (10-01-11), minisøta (27-12-10)
  #13  
Gammel 26-12-10, 00:22
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

Dum jeg gitt. I hele min tid her så har jeg trodd at essensen av dette forumet var komenter det som er positivt og hold kjeft om du ikke liker det og bla videre. Mener sågar det står særdeles klart i reglene at det er slik også. tydeligvis analfabet jeg da. Trodde også at siden reglene var slik så ville det være normal folkeskikk og la være og lage en slik tråd som dette. jeje så feil kan man ta.....
__________________



Why run down to fuck one of them cows when you can walk down and fuck'em all:D
Svar med sitat
Følgende 5 brukere takker deepthroat for denne flotte posten:
**missy** (26-12-10), Mania (26-12-10), Sweetie43 (26-12-10), WebTrotter (27-12-10)
  #14  
Gammel 26-12-10, 01:00
Bodø76 sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Jun 2005
Sted: Nord-Norge bodø
Innlegg: 714
Utførte Takk: 539
Takket 100 ganger i 34 poster
Bodø76 will become famous soon enoughBodø76 will become famous soon enough
Standard

Tviler på tråd starte går bort til en feit/lubben jente/dame han møter på gate og sier " hei du ser ekel ut " men når man gjemmer seg bak et nick er det vist ikke grenser for hvor tøff mange er i kjeft, og det er noe man ser ofte på forumet.

Så et tips: dersom DERE ikke liker noe så er da bare klikke seg vekk og finne noe man liker og ikke se ned på de som liker det.
Svar med sitat
  #15  
Gammel 26-12-10, 02:08
Pornoikon!
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 1.040
Utførte Takk: 416
Takket 3.781 ganger i 322 poster
javell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond reputejavell 6 has a reputation beyond repute
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Arfas Vis post
Hei! Hva er det egentlig som skjer med at folk kommenterer "Så deilig" "Så fint" Til bilder av overvektige kvinner med store henge pupper og dissete lår?
vi har alle forsjelligt syn på folk vi liker alle typer menesker må det vere fotomodeller da syns vi synd på deg alle har sin sjarm
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 06:00.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her