nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

SexyNatalie.com
SexyNatalie
Besøk sexynatalie

Filmer fra Sexy Natalie
sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


sexy natalie
Klikk for å se mer


Sexleketøy for begge
Fleshlight Vibro
Fleshlight Vibro
Massasjestav
Massasjestav Extra
Norske piker
Norske piker film
The Ripper
The Ripper

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Kjærlighets trøbbel

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 21-11-10, 16:41
Raider sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Apr 2006
Innlegg: 338
Utførte Takk: 85
Takket 75 ganger i 58 poster
Raider will become famous soon enough
Standard Kjærlighets trøbbel

Hei!
Trenger råd angående kjærlighetslivet jeg. Kanskje ikke rette forumet, men det finnes da noen oppegående personer her også

Saken er at jeg var sammen med en fantastisk jente for 3 år siden, hun er søtest, morsomt finest og den jenta som får MEG til og le. Dette var mitt første forhold og jeg ble selvfølgelig ''stormannsgal'' og gjorde det slutt. De siste 2 årene har jeg angret hver dag jeg ikke tok bedre vare på henne når jeg hadde sjansen.

Nå er hun endelig singel igjen men timingen er elendig, jeg skal i militæret til våren, og hun er i Nord-Norge og kommer ikke hjem før sommeren.

Traff på henne i helga når hun var hjemme og vi har det veldig hyggelig når vi først treffes. Men hver jævla gang jeg treffer henne så får jeg ''kjærlighets sorg'' når hun drar nordover igjen. Når vi treffes er det bare vennskapelig, ikke noe puling og kyssing.
Alt de neste 14 dagene kommer til og handle om henne før jeg klarer og ''glemme'' henne igjen. Ser jeg en fin dame tenker jeg at hun er mye finere, hører jeg musikk vrir hjernen min til at hver jævla sang handler om meg og henne.
Spørsmålet er: Hva er det med meg?? Er jævla frustrert, lei og sint på meg selv! Og har en veldig trang til og snakke med dette om noen..
Svar med sitat
  #2  
Gammel 21-11-10, 21:44
Corny sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Jun 2009
Sted: Nord Trøndelag
Innlegg: 409
Utførte Takk: 210
Takket 929 ganger i 82 poster
Corny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to beholdCorny is a splendid one to behold
Standard

Mitt tips til deg er å si det til henne
Sier hun "nei" som jeg ikke håper på, så vet du jo selv hva du vil gjøre

Lykke til!
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Corny" for denne flotte posten:
Etaten (21-11-10)
  #3  
Gammel 22-11-10, 12:32
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

move on. Og bli hengende fast i ei x-dame alt for lenge drar deg bare ned i kjelleren over tid. get opp move on.
__________________



Why run down to fuck one of them cows when you can walk down and fuck'em all:D
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "deepthroat" for denne flotte posten:
Hank08 (22-11-10)
  #4  
Gammel 22-11-10, 13:25
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
Kathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud ofKathie has much to be proud of
Standard

Høres ut som du glorifiserer eksen
Det må jo ha vært en grunn til at det blir slutt og når det har gått to år, og ingenting har skjedd - så tror jeg det er lite å gjøre med det, annet enn å komme seg over det.

Du skal i militæret og hun bor langt unna; det scenarioet er det mange mer etablerte forhold som sliter med - så sjansen for at dere skal kunne starte et forhold som varer gjennom det nå, er relativt liten. Men igjen.. Man vet jo aldri. Det eneste du kan gjøre er å prate med henne, men jeg hadde forberedt meg på å få et ganske negativt svar..
Svar med sitat
  #5  
Gammel 22-11-10, 14:20
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Oct 2008
Sted: Oslo
Innlegg: 161
Utførte Takk: 101
Takket 56 ganger i 31 poster
Hank08 will become famous soon enough
Standard

Med fare for å virke negativ og svartmale situasjonen, må jeg si meg enig med Deep og Katie..... dette virker som en dead-end.
Kan skrive noen ord til deg, er jo langt fra noen psykolog, men man har da egne erfaringer.... som man må dele med yngre med-brødre

Jeg er en gammal rev som har vært ute i vinternatta før og har også stått med beina godt planta i samme situasjon som du. Er ille når det står på, vær dog klar over at der ute, i den store hønsegården tripper det millioner av andre lekkrebiskener som er klare til å plukkes... man må "bare" glemme den forrige høna og se fremmover.

Når ting er sånn som du har det, løper man litt i ring og kommer seg ikke videre, det er det som virkelig er problemet... avhengig fra person til person er det flere hestekurer som fungerer:

1: Skaff deg en pulekompis du også kan snakke med, bare ikke ha et fast forhold til... et nytt forhold i din situasjon vil jeg våge å påstå aldri vil funke. Personligt er dette favorittmetoden, man får kos og kan chille med en film, prate om alt mellom himmel og jord... sakte men sikkert vil eksen forsvinne ut i dimman.
Du er en mann i din beste alder, en PK fikkser du lett!!!!!

2: Flere mannfolk sverger til spritmetoden.... er litt usikker på denne... tror den funker best på kort sikt... søndagen etter rangelen er nok savnet tilbake... X10

3: En jobb der man rett og slett ikke har tid å tenke på så mye annet en nettopp jobb... for deg som skal ut i førstegangstjeneste får du nå en perfekt mulighet til å glemme... en mulighet gavmildt skjenket av staten

Ble mange ord dette.... tror Dr.Phil tar ei pause nå....
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Hank08" for denne flotte posten:
**missy** (04-12-10)
  #6  
Gammel 23-11-10, 19:29
Dominant Kvinne sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Nov 2009
Innlegg: 853
Utførte Takk: 616
Takket 476 ganger i 78 poster
Dominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of light
Standard

Du fant kjærligheten og nå har du kjærlighetssorg. Det er veldig vondt. Da må du jo velge om du vil satse på et videre forhold med jenta ( på meg virker det som du har et brennende ønske om å være med henne da ) eller om du skal glemme jenta og gå videre....Men det virket som dere hadde et veldig fint forhold
Svar med sitat
  #7  
Gammel 25-11-10, 18:04
Raider sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Apr 2006
Innlegg: 338
Utførte Takk: 85
Takket 75 ganger i 58 poster
Raider will become famous soon enough
Standard

Tusen takk
Er vell forelska i henne så er vel ikke så rart man glorifiserer henne
Jeg treffer henne bare 3-4 ganger i året da, og når vi møtes sitter vi og prater i timesvis, og når hun drar nordover på jobb igjen, sitter jeg igjen og savner henne, men etter en uke eller to klarer jeg og glemme henne, men neste gang jeg treffer henne skjer som regel det samme..
Teit og si man er forelska til noen man bare treffer 3-4 ganger i året..

Skal jeg prøve og sjarmere henne på nytt med middag og full pakke i jula da eller? så får det briste eller bære?
Svar med sitat
  #8  
Gammel 25-11-10, 19:00
Dominant Kvinne sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Nov 2009
Innlegg: 853
Utførte Takk: 616
Takket 476 ganger i 78 poster
Dominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of lightDominant Kvinne is a glorious beacon of light
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Raider Vis post
Tusen takk
Er vell forelska i henne så er vel ikke så rart man glorifiserer henne
Jeg treffer henne bare 3-4 ganger i året da, og når vi møtes sitter vi og prater i timesvis, og når hun drar nordover på jobb igjen, sitter jeg igjen og savner henne, men etter en uke eller to klarer jeg og glemme henne, men neste gang jeg treffer henne skjer som regel det samme..
Teit og si man er forelska til noen man bare treffer 3-4 ganger i året..

Skal jeg prøve og sjarmere henne på nytt med middag og full pakke i jula da eller? så får det briste eller bære?
Ja det synes jeg du skal gjøre Lykke til.
Svar med sitat
  #9  
Gammel 04-12-10, 12:26
leandro sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Mar 2010
Sted: oslo
Innlegg: 657
Utførte Takk: 454
Takket 114 ganger i 58 poster
leandro will become famous soon enoughleandro will become famous soon enough
Standard helt enig

støtter de siste kommentarene. det er ikke hverdags man møter ei jente som man får slike følelser for, og det høres jo ut som om dere er en veldig god match. og kanskje det er en grunn til at hun snakker med deg også i timesvis når dere møtes. tror nok ikke du har noe å tape ved å fortelle henne hva du føler. jeg hadde ihvertfall gjort det...
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 05:30.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her