| Sexleketøy for ham |
|
|
|
|
|
Artikler for henne |
|
|
|
|
|
|
sexlyst
 |

24-09-10, 20:58
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
sexlyst
Jeg vet ikke om dette er riktig sted for å legge inn spørsmålet mitt. men jeg lurte på om noen hadde forslag til en jente som ikke eier sexlyst. jeg kan ikke noe for det, for jeg har kronisk lavt stoffskifte å en av symptomene der er mangel på sexlyst. det er ett utrolig stort problem for meg, å jeg har ikke sagt det til kjæresten min, han vet det er en av symptomene, men jeg har valgt å si at dette er noe jeg ikke lider av. det sier jeg for å skåne han på en måte. vi har sex cirka 3 ganger i uken, men ikke fordi jeg egentlig vil. jeg vet han hadde skjønt det hvis jeg hadde fortalt han som det var, men jeg vil helst slippe det. jeg forfører han og pirrer han opp når jeg merker han er kåt, ikke fordi jeg har lyst, men fordi jeg vet han vil, å jeg vil han skal få utløp og ha det godt.
ellers er jeg en jente som tenker mye på sex og liker å onanere. men jeg har aldri hatt noe SEXlyst. jeg synes det er godt med sex, men jeg vil vel si at jeg hadde klart meg uten. jeg får heller aldri orgasme, men det tror jeg er fordi jeg ikke er trygg nok på meg selv, så akkuratt der har jeg innsikt.
så det jeg lurte på var om noen hadde noen som helst forslag til hva jeg kan gjøre for å "bygge med sexlyst", (selv om det er en del av sykdommen) eller om noen har noe forslag til hva jeg kan si til han uten at han skal tenke på at jeg ikke nyter sexen til den graden han gjør?
hadde blitt veldig glad hvis noen hadde hatt noen forslag eller noe. jeg vet hvor mye han elsker sex.
å vær så snill å ikke kom med "si det til han, elsker han deg så forstår han".. det kommer ikke på tale! kanskje vanskelig å forstå, men jeg ønsker at han i det minste skal tro jeg er like kåt som han, uten å virke falsk. vanskelig detta :/
håper på noen seriøse svar
|

24-09-10, 21:00
|
|
Aspirerende pornostjerne
|
|
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 180
Utførte Takk: 31
Takket 37 ganger i 29 poster
|
|
Har du prøvd å fikse stoffskifte?
|

24-09-10, 21:05
|
|
Erfaren pornostjerne :)
|
|
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
|
|
Jeg synes du skal si det til han, ikke fordi han kommer til å forstå det, men så dere faktisk kan gjøre noe med det sammen. Du lurer han litt når han faktisk tror at dere har et bra sexliv.. Ikke minst, fortjener du jo å ha det du også!
Hadde jeg vært deg hadde jeg sluttet med pliktsexen. Hvordan skal du klare å nyte det når du går inn i det med slike tanker? Siden du sier at du liker å onanere - hvorfor ikke starte med å vise han hvordan du gjør det? Dra han inn i det du faktisk nyter. Det er ikke alle jenter som faktisk nyter penetrering - og det er veldig mange gutter (ikke menn!  som tror at det er det sex handler om.
Den største erogene sonen din ligger mellom ørene, og den må du la han slippe innpå! Du sier at du ikke er trygg på deg selv - men våkn opp, snuppa. Han har sex med deg tre ganger i uka fordi han vil. Han synes sikkert du er råsexy og deilig!
|
|
Følgende 3 brukere takker Kathie for denne flotte posten:
|
|

24-09-10, 21:06
|
 |
Worship me. Demigod of Porn
|
|
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
|
|
Det du gjør der kan være litt skummelt på sikt. Følgene av og presse seg igjennom slik som du gjør på sikt er at du risikerer og miste all sexlyst ikke på grunn av stoffskiftet men fordi det gjør noe med deg mentalt. spill med åpene kort og spør legen om han har et råd eller 2?
__________________
Why run down to fuck one of them cows when you can walk down and fuck'em all:D
|
|
Følgende 2 brukere takker deepthroat for denne flotte posten:
|
|

24-09-10, 21:14
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
jeg vet det er dumt. men jeg kjenner han såpass at han kommer til å ikke ville ha sex siden han vet jeg ikke nyter. å jeg vil han skal ha sex fordi han elsker det jo. å jeg vil heller ikke lure han. en utrolig vanskelig og ond sirkel desverre. men hva ville dere gjort for å kanskje få opp sexlysten?
jeg liker å onanere alene, det er der jeg mener jeg har innsikt, er ikke helt trygg på meg selv, å klarer bare å oppnå orgasme når ingen ser eller er med på det. jeg må være helt alene :/
|

24-09-10, 21:15
|
|
Erfaren pornostjerne :)
|
|
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
|
|
Sitat:
Opprinnelig skrevet av bareser89
jeg liker å onanere alene, det er der jeg mener jeg har innsikt, er ikke helt trygg på meg selv, å klarer bare å oppnå orgasme når ingen ser eller er med på det. jeg må være helt alene :/
|
Hvorfor er du så sikker på det?
|

24-09-10, 21:27
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
fordi jeg ender opp med å holde igjen.. ikkke akkurat med vilje, men jeg føler meg ikke konfertabel.
|

24-09-10, 21:31
|
|
Erfaren pornostjerne :)
|
|
Medlem siden: May 2010
Innlegg: 982
Utførte Takk: 380
Takket 1.170 ganger i 361 poster
|
|
Sitat:
Opprinnelig skrevet av bareser89
fordi jeg ender opp med å holde igjen.. ikkke akkurat med vilje, men jeg føler meg ikke konfertabel.
|
Okey, den kan jeg faktisk forstå. Klarte aldri å nyte å få oralsex før.. Lå bare å tenkte på om han synes jeg smakte fælt, om jeg var for våt, om jeg så rar ut osv.. Men jobbet en del med det - og var ærlig med karen.. nå nyter jeg hver sekund av det.
Tror oppriktig du kan lære deg å senke skuldrene dine, for problemet ligger ikke i stoffskiftet, men i selvtilliten din. Det hele bunner ut i om du er villig til å jobbe med det.. eller om du skal ignorere det og kjøre på i samme spor som nå.
|

24-09-10, 21:48
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
vel, det er vel litt derfor jeg nevnte at jeg hadde vanskelig for å få orgasme.. men for meg er ikke orgasme det viktigste.. det er bare det å kunne ha sexlyst. det har ikke noe med at jeg ikke er sikker på meg selv.
jeg er ikke usikker på utseendet mitt, jeg vet at det er mange som synes jeg er en pen jente  det er hyggelig, er ikke så usikker på kroppen min heller, er ikke tykk, men jeg har litt å ta i.. "valpeflesk" som noen kaller det  er bare det at jeg ikke trives helt med at noen skal se rett inn på tattataen min
men som sagt, er ikke det at jeg ikke liker sex, men lysten er ikke der. å det er på grunn av stoffskiftet, det vet jeg. har også merket overgangen. fikk vite at jeg hadde hypothyreose (som det heter) for ett par år siden, å fra jeg hadde sex for første gang til nå så har lysten minsket, å det synes jeg ikke stemmer helt iforhold til at jeg er i en alder av 21år. å da må jeg også påpeke at jeg er mer trygg på meg selv nå enn det jeg var da jeg var 17år (da jeg debuterte)
|

24-09-10, 22:47
|
 |
Meget erfaren Nakenprater
|
|
Medlem siden: Jul 2007
Sted: Oslo, Kristiansand
Innlegg: 97
Utførte Takk: 12
Takket 32 ganger i 17 poster
|
|
personlig synes jeg man ikke bør late som om en har lyst... det blir feil. For meg er sex viktig i et forhold. Har ikke jenta lyst, ok. Mangler lysten generelt og blir det et prolem, da er ting ikke liv laga. Begge parter har ansvar for egen sexualitet.
|

24-09-10, 23:23
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: May 2009
Innlegg: 6
Utførte Takk: 1
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
Det aller viktigste du bør og må gjøre aller først, er å møte deg selv.... Fortell kjæresten din om problemet, vær ærlig og oppriktig med han. Husk.. at hvis han er ditt livs kjærlighet er han den viktigste personen i livet ditt. Med å få dette ut av deg selv og dele det med noen du stoler på er kanskje halvparten av løsningen videre i livet ditt. Om han ikke forstår deg er jo kanskje mulig det, men hjelp han med å forstå og finn ut av dette sammen. Tenk deg om det var motsatt. Du ønsker vel at han skal være åpen og ærlig mot deg? Vær det mot han.. Tillit er større enn sex til og med for gutter.
Men uansett, lykke til
|

24-09-10, 23:52
|
|
Jeg elsker nakenprat.com!
|
|
Medlem siden: Sep 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
|
|
tusen takk for kjempe flotte svar allesammen  setter stor pris på det.. men ikke for å virke vanskelig ellerno, men:
Z-A-P: problemet ligger på min sin side, han er egentlig veldig flink til å være romantisk og lage stemning.. utrolig flink er han
apriliaogpatrik: jeg greier å være ærlig med meg selv.. men jeg vil ikke fortelle han om problemet, enkelt og greit fordi jeg er redd han ikke skal nyte sexen like mye som han gjør nå. som sagt han elsker sex, å jeg vil gi han det.. jeg er ikke redd han kommer til å være utro, det er jeg faktisk ikke.. men jeg ønsker så sterkt å kunne fylle hans behov!
det er sant som du sier, jeg hadde blitt knekt om han fikk vite han var uærlig mot meg.. men jeg mener jo ikke dette for å være slem.. jeg prøver jo å opprettholde dette for hans glede.. jeg tenker kanskje helt feil.. men jeg aner virkelig ikke hva jeg skal gjøre...
tenk dette, så svar: hva ville du gjort om kjæresten din IKKE ville ha sex?
det er det han kommer til å sitte igjen med.. det han tenker..
|

25-09-10, 02:00
|
 |
Pornostjerne. Look at me!
|
|
Medlem siden: Apr 2010
Sted: Gudbrandsdalen, Oppland
Innlegg: 358
Utførte Takk: 269
Takket 287 ganger i 44 poster
|
|
Siden du har fått påvist hypothyreose ville jeg bestilt time hos fastlegen min igjen og insistert på å få prøve medisiner mot dette. Ofte er det en medisin man kan bli stående på over en liten periode for å se om det hjelper. Tap av sexlyst er ikke uvanlig ved din lidelse, men heller ikke den mest vanlige bivirkningen av sykdommen. Forklar legen din problemet og han/hun vil nok forstå. Sex er jo for de fleste av oss veldig viktig både pga det fysiske, men like mye for det psykiske.
Siden du klarer å oppnå orgasme på egen hånd vet du jo at du kan klare å få orgasme i allefall. Jeg ville prøvd å snakke med kjærsten min om det og kanskje dere kan jobber dere frem imot en felles løsning på dette. Siden du ikke klarer å slappe helt av eller føle deg helt vel sammen med han finnes jo ingen enkel løsning.
Har du forsøkt med vibratorer? Kan jo ofte gi ett ekstra kick å få oss til å glemme det rundt oss. Ville vel kanskje være verdt ett forsøk.
Lykke til i allefall og ta en samtale med fastlegen din
|
 |

Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Regler for innlegg
|
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine
HTML kode er Av
|
|
|
Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 07:03.
|