Sitat:
Opprinnelig skrevet av cutiepie92
Når de først stikker den inni meg så kjennes det litt som et fult rom, litt som om jeg vil presse den ut igjen, musklene strammer seg jo rundt, men likevel.
Jeg er litt sånn... hva skal jeg gjøre? sex og onanering skal liksom være så deilig, men jeg vet ikke hva som er problemet. jeg får det iallefall ikke til.
|
Ikke det at jeg er noen ekspert, men det kan hende du har vaginisme (vet ikke om jeg skrev det rett). Det kan gjøre samleie smertefult eller ubehagelig for enkelte. Kan bedres med kuleøvelser. Kan være lurt å google, evt ta opp med lege.
For det andre: Ikke stress. Du kommer IKKE til å føle deg mer sexy av det. Slapp av, ta deg et bad, drikk en kopp te og tenn noen lys. Om du ikke kommer i stemning av det så er det ikke noe å stresse over. Du er enda ung.
Har forøvrig også hørt at trening hjelper. Øker blodgjennomstrømningen, frigjør kosehormoner, minker stressfølelse. Om ikke annet så skader det i alle fall ikke

. I værste fall får du en ny hobby.
Ønsker deg lykke til
Intertwine