nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

Sexleketøy for ham
Love Pacifier
Love Pacifier
Prostate pleasure
Prostate Pleasure
Durex
Durex
Sex In A Can
Sex In a Can
Runkelabben
Runkelabben


Artikler for henne
Sex maskin
Power Drill
Glass Twirley
Glass Twirley
G Spot
G-Spot Max
Diamond Bunny
Diamond Bunny
Dobbel glede
Dobbel Glede

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Kusinesex, har noen erfaring med det ???

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 20-12-09, 10:09
Onanist
 
Medlem siden: May 2008
Sted: Rogaland
Innlegg: 38
Utførte Takk: 1
Takket 13 ganger i 9 poster
kåtguy is on a distinguished road
Standard Kusinesex, har noen erfaring med det ???

En yngre kamerat av meg på 21 år fortalte meg forleden at han tidligere hadde prøvd ut sex med 2 av sine kusiner. De var alle tre jevnaldrende og hadde hatt felles sex og kos fra de var 17 år og fram til de var 20 år.
Første gangen det skjedde, var de 17 år. De var på sommerferie sammen og hadde en dag vært og badet i et basseng. Da kameraten min står i dusjen, kommer plutselig de 2 unge damene inn og spør om han er interessert i selskap i dusjen. Kameraten min blir mildt sagt forbausa og enda mer forbausa da de 2 jevnaldrende kusinene kler av hverandre og viser han sine deilige og sexy ungjente kropper og alle former. Mens de beføler hverandre i fittene og skrever sånn at kameraten min ser de 2 kåte og våte fittesprekkene og gjør sex bevegelser, gjør de tydelige signal om at de er sprengkåte og vil ha all oppmerksomhet fra den mildt sagt overraska fetteren sin.
Han blir mesten beordra til å slikke og snuse dem i fittene. De er pågående og kåte ungjenter og han drukner mesten i fittesaft. Den ene av jentene hadde mørk dott og den andre blond dott. Til slutt blir kameraten min også sprengkåt og får ståpikk til kusine-jentenes store lyst. Han puler dem først begge to bakfra vel og lenge, deretter setter jente seg opp på en benk og skrever med låra så langt ut de kan og lar den kåte ståpikken gli dypt og hardt inn i fittene i tur og orden. De puler hverandre 2 ganger før han spruter begge fittene fulle av kåt sperm.
I etter tid fram til de var 20 hadde de jevnlig kos og sex med hverandre.
For meg høres de litt rart ut å ha sex med kusinene sine, men kanskje det var deilig og trygt og ha sex med 2 jevnaldrende jenter han kjente så godt.

Er det noen som har lignende sexerfaring? HAdde vært interessant og hørt om det
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker kåtguy for denne flotte posten:
magikheart (07-08-11), SNABEL'n2 (17-08-11)
  #2  
Gammel 20-12-09, 13:53
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 2.738
Utførte Takk: 1.361
Takket 1.860 ganger i 837 poster
annelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant futureannelise76 has a brilliant future
Standard

Måten du skriver dette på, på mest vulgær måte, antyder ganske klart at dette er ikke er annet en en fantasi som kun eksisterer inne i ditt hode og at hverken kameraten din eller kusinene hans er reelle personer.

Jeg sier ikke at du ikke skal fantasere om kusinesex, men du kunne jo like godt ha skrevet det rett ut istedet for å prøve å lage en virkelig historie ut av en fantasi som aldri har funnet sted.

For å svare på spørsmålet ditt så synes ikke du dette er rart i det hele tatt. Ut ifra hvordan teksten er forfattet antar jeg at du var rimelig opphisset når du skrev dette, så det er jo klart at dette tenner deg. Du ønsker kanskje at en slik fantasi skal gå i oppfyllelse for deg eller kanskje blir du opphisset av å lese andre fortelle slike historier.

Jeg har desverre ikke noen slik historie å dele med deg, men ønsker deg lykke til videre. Det er ikke flaut å innrømme fantasier, det er også ganske normalt å ha slike fantasier om fettere og kusiner.
Svar med sitat
Følgende 20 brukere takker annelise76 for denne flotte posten:
belair2007 (20-12-09), Crisaa (22-07-11), deepthroat (20-12-09), DT-boy (23-12-09), Edruskapsrådet (20-12-09), EliseS (22-07-11), jenta20 (04-01-10), kaotisk (20-12-09), Karoline78 (22-07-11), Mary J (22-07-11), mort174 (20-12-09), MsPickles (22-07-11), myrth25 (21-12-09), nohab (20-12-09), perkårepettersen (21-12-09), Ronaldass (22-07-11), Senjatroll (22-07-11), sooten (24-07-11)
  #3  
Gammel 20-12-09, 15:27
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Sep 2005
Sted: I min egen isolasjon
Innlegg: 289
Utførte Takk: 4
Takket 32 ganger i 20 poster
Barol is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av annelise76 Vis post
Måten du skriver dette på, på mest vulgær måte, antyder ganske klart at dette er ikke er annet en en fantasi som kun eksisterer inne i ditt hode og at hverken kameraten din eller kusinene hans er reelle personer.
LOL sant!
Blonde og mørke dotter... og drukning i fittesaft lol.
Svar med sitat
  #4  
Gammel 20-12-09, 16:56
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Oct 2005
Innlegg: 463
Utførte Takk: 234
Takket 256 ganger i 89 poster
kaotisk is a jewel in the roughkaotisk is a jewel in the roughkaotisk is a jewel in the rough
Standard

Owned and boned
Svar med sitat
  #5  
Gammel 20-12-09, 18:08
Hagar69no sin avatar
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Oct 2006
Sted: Oslo
Innlegg: 140
Utførte Takk: 108
Takket 64 ganger i 10 poster
Hagar69no will become famous soon enough
Standard Intet merkelig med det

Sex mellom fetter og kusine er legitimt og ikke så spesielt. Praktiseres for eksempel av mange av våre nye landsmenn i arrangerte ekteskap hvor det nettop er fetter og kusine som gifter seg på grunn av storfamiliens ønsker. Mener å huske at det frarådes av helsemyndigheter fordi det er noe økte sjanser for barn med misdannelser.

Er forøvrig enig med annelise76 om at dette er en historie fra din egen fantasi....
Svar med sitat
  #6  
Gammel 20-12-09, 20:55
NedFlanders
Guest
 
Innlegg: n/a
Standard

jeg kom vel engang til at det ble litt fingring og en boner hos meg så fikk jeg angst og trakk meg ut og bort..

angrer på at jeg i det hele begynte med det
Svar med sitat
  #7  
Gammel 20-12-09, 23:13
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

personlig finner jeg det drøyt og ekkelt med sex i så nær familie. men dette var vel bare et sammendrag av en erotisk novelle som det blir poengtert her
Svar med sitat
  #8  
Gammel 21-12-09, 01:39
ak_ sin avatar
ak_ ak_ er ikke aktiv
Superman / Clark Kent
 
Medlem siden: Jan 2007
Sted: At the end of the world
Innlegg: 10.853
Utførte Takk: 7.624
Takket 15.495 ganger i 2.316 poster
ak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond reputeak_ has a reputation beyond repute
Standard

...og skrever sånn at kameraten min ser de 2 kåte og våte fittesprekkene og gjør sex bevegelser..

LOL, er dette skrevet av en 12-åring?
Svar med sitat
Følgende 7 brukere takker ak_ for denne flotte posten:
annelise76 (22-07-11), deepthroat (28-07-11), EliseS (22-07-11), marva (26-07-11), Mary J (22-07-11), MsPickles (22-07-11), rhamdarigaaz (22-07-11)
  #9  
Gammel 21-12-09, 10:11
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

doktor doktor jeg har en kompis som klør.... hehehe
Svar med sitat
  #10  
Gammel 21-12-09, 22:11
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 410
Utførte Takk: 7
Takket 3.454 ganger i 148 poster
FoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond reputeFoxyBabe90 has a reputation beyond repute
Standard

Haha Gjør narr av ham dere

Men jeg er enige med dere på en måte da. Dette er nok en fantasi du har, og istede for å lage en historie som ikke er sant, så ville jeg nok sagt det rett ut. Som annelise76 skrev over oss her.

Men slik søskenbarnkjærlighet er ikke ulovlig i Norge, men det frarådes pga gravidtet kan ende med misdannelser enten på utsiden eller innsiden av barnet.
Svar med sitat
  #11  
Gammel 21-12-09, 22:22
MrC MrC er ikke aktiv
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: Jun 2005
Innlegg: 185
Utførte Takk: 4
Takket 98 ganger i 16 poster
MrC will become famous soon enoughMrC will become famous soon enough
Standard

Det som er mest rart her er vel at en 17 åring ikke får ståpikk før, allerede da de kledde av seg vil jeg tro er mer naturlig. Enn at han ikke fikk stå før han hadde sett dem kose med hverandre, og så slikka dem begge to... og så fikk han stå ??? neppe
Svar med sitat
  #12  
Gammel 21-12-09, 23:57
nohab sin avatar
Boobie inspector!
 
Medlem siden: Aug 2007
Sted: Hedmark
Innlegg: 2.860
Utførte Takk: 2.539
Takket 111 ganger i 87 poster
nohab will become famous soon enoughnohab will become famous soon enough
Standard

uh-oh, someone just got pwnd!
Svar med sitat
  #13  
Gammel 23-12-09, 01:11
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Oct 2008
Innlegg: 13
Utførte Takk: 0
Takket 2 ganger i 2 poster
WaveSurfer is on a distinguished road
Standard

word!
Svar med sitat
  #14  
Gammel 23-12-09, 08:40
slowman sin avatar
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Apr 2007
Sted: Sør
Innlegg: 530
Utførte Takk: 248
Takket 286 ganger i 101 poster
slowman is a jewel in the roughslowman is a jewel in the roughslowman is a jewel in the rough
Standard

Nei, her var det så mange usannsynligheter at jeg ikke vet hvor jeg skal begynne en gang
En 17åring som puler noen " lenge og vel" hehehehe
Så puler de 2 ganger før det går for han ? joda
Hadde dette vært noe annet enn en fantasi så hadde han fått utløsning i det øyeblikket de tok av seg klærne ;-)

jaja, det er sunt med fantasier. Bruk dem heller til noe fornuftig.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "slowman" for denne flotte posten:
MsPickles (22-07-11)
  #15  
Gammel 23-12-09, 10:12
magnoramia sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Dec 2008
Sted: Trondheim
Innlegg: 2.976
Utførte Takk: 2.004
Takket 2.277 ganger i 426 poster
magnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond reputemagnoramia has a reputation beyond repute
Standard

Var en gang sammen med kusina til en venn av meg...
Svar med sitat
Følgende 3 brukere takker magnoramia for denne flotte posten:
aimel4 (02-03-10), Jonsento (17-01-10), Mary J (22-07-11)
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 00:40.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her