nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskePar.com

Besøk norskepar

Bilder fra Norske par
norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


Sexleketøy for han
Runkelabben
Runkelabben
Design Knullelykt
Design Knullelykt
Extra Pleasure Penisring
Penisring
Rabbit Cockring
Rabbit Cockring

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Hvor i Norge er det best å date?

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #1  
Gammel 04-11-09, 22:44
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Jun 2008
Innlegg: 24
Utførte Takk: 4
Takket 2 ganger i 2 poster
stompaa is on a distinguished road
Standard Hvor i Norge er det best å date?

Hei!

Jeg og kjæresten slo opp for noen dager siden. Vi ble enige om å gjøre det slutt, men er litt leit alikevel. Har de siste dagene fått skikkelig lyst til å bare dra på en tur, ligge på hotell eller noe, for å få litt avstand.

Hvilke steder er det lurt å dra, hvis man vil ha napp? Har bare hatt en kjæreste, og har derfor lyst til å prøve noe nytt.

Trenger nødvendigvis ikke sex, men det hadde vært en bonus. Så jeg lurer egentlig bare på hvor det er bra uteliv, og plasser det kanskje er lett å komme i kontakt med andre jenter/damer : )
Svar med sitat
  #2  
Gammel 04-11-09, 23:43
blahzay sin avatar
Super Moderator
 
Medlem siden: Sep 2006
Sted: Drammen
Innlegg: 1.505
Utførte Takk: 177
Takket 1.156 ganger i 348 poster
blahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud ofblahzay has much to be proud of
Standard

Alt nord for sinsenkrysset er bra. Norlendinger er kåtinger. Alle sør for nevnte kryss er kristne.. Det i mellom består stortsett av ikke norsktalende mennesker. Noen til og med med HN1N. Øst for krysset er jo sverige.. Vestover må du først komme deg over noen bakker.. På veien opp og ned disse bakkene vil du møte noen brautende mennesker. Nei de har ikke talefeil. De bare snakker sånn.. Så må du belage deg på en svømmetur på noen nautiske mil. Når du først er fremme så består det stortsett av høyreiste bygninger og eller jorder med mais. Milevis sådan.. Litt lenger forbi disse jordene så kommer du til et tørst sted. Fortsetter du enda litt til så blir det vått. Da mener jeg virkelig vått. Der vil du også se at damene har mye større pupper enn alle andre steder du har vært. Når du har kommet til dette stedet, ja da har du reist for langt. Da er det bare å snu. Gå tilbake ca 1/5 av veien du reiste fra forrige kyst til der du er nå. Nå skal du igjen være åp et tørt og varmt sted. Kom deg opp på den høyeste toppen på dette tørre stedet. Se litt rundt etter blinkende lys. Da mener jeg BLINKENDE! Mange farger og varianter. Sees best når det er mørkt. Når du har lokalisert dette lyset... ja... du har skjønt det:-) Sett mars full fart fremover.. Innenfor denne byens grenser så vil du straks oppdage at det er mange damer som er glad i deg og vil ha det moro med deg. Og hvis du lurer: Det merkelige språket er engelsk.. Vær obs på at disse damene ikke er nødvendigvis damer.

Dette er et flott sted. Forøvrig så befinner du deg i Las Vegas nå.
__________________
_________________________________________________


“God bless America.”

Yes, I am a photographer. No, I will not take your picture.
Svar med sitat
  #3  
Gammel 05-11-09, 00:45
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 18
Utførte Takk: 0
Takket 6 ganger i 3 poster
president is on a distinguished road
Standard

Sa ikke mannen NORGE her da? Jeg har hatt grei erfaring med Trondheim, men nordlendinger er jævlig kåte som noen sa. Tromsø eller eventuelt mindre steder, som Alta.
Svar med sitat
  #4  
Gammel 05-11-09, 02:39
_xander_ sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Oct 2007
Sted: porsgrunn
Innlegg: 390
Utførte Takk: 194
Takket 49 ganger i 20 poster
_xander_ will become famous soon enough
Standard

vel, en ting er helt sikket, som "blahzay" nevner, de som bor sør for oslo, som telemark og agder fylkene er nokså pertentelige og de fleste tør ikke innrømme at de har ett sexliv, så dermed reiser de fleste herifra området til oslo for å date.
MEN dater er som oftes kun ett annet ord for sextreff, knulledate, sexparty.
så forsiktig med hva du ønsker, det er ikke sikkert ting blir helt som du ønsker.
(om du VIRKELIG bare ønsker en date mener jeg)
Svar med sitat
  #5  
Gammel 05-11-09, 16:53
surfdude26
Guest
 
Innlegg: n/a
Standard

Bergen, Kristiansand og Stavanger har mye flotte damer. Tromsø har veldig imøtekommende folk. I Oslo har du masse muligheter, selv om ikke alle er like imøtekommende.

Tror egentlig det kommer mest ann på din egen holdning hvor bra turen din blir. Smil til frøkner, så smiler de nok tilbake.

God tur!
Svar med sitat
  #6  
Gammel 05-11-09, 17:53
J-wonderpussy sin avatar
Pornoikon!
 
Medlem siden: Nov 2008
Sted: Tromsø
Innlegg: 1.796
Utførte Takk: 532
Takket 1.480 ganger i 402 poster
J-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud ofJ-wonderpussy has much to be proud of
Smile

Sitat:
Opprinnelig skrevet av president Vis post
Sa ikke mannen NORGE her da? Jeg har hatt grei erfaring med Trondheim, men nordlendinger er jævlig kåte som noen sa. Tromsø eller eventuelt mindre steder, som Alta.
Nordlendinger ER kåte dyr!! Kom hit, så skal du få deg noe... hihi!!
Svar med sitat
  #7  
Gammel 06-11-09, 12:29
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

bare nevne litt i forbifarten at normenn er verdensmestere i one night stands. ofisiell undersøkelse fra 2007 som viser dette. så hvor en reiser i norge er vel egentlig underordnet hehe. er du dong johan så er du dong johan da spiller det ingen rolle hvor i landet du reiser. hehe
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 23:43.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her