nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskePar.com

Besøk norskepar

Bilder fra Norske par
norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


norske par
Klikk for å se dette


Sexleketøy for han
Runkelabben
Runkelabben
Design Knullelykt
Design Knullelykt
Extra Pleasure Penisring
Penisring
Rabbit Cockring
Rabbit Cockring

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Diktatoriske moderatorer

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #31  
Gammel 08-09-09, 20:14
deepthroat sin avatar
Worship me. Demigod of Porn
 
Medlem siden: Feb 2006
Sted: et par sørnorske stenkast utenfor oslogrensa
Innlegg: 2.798
Utførte Takk: 1.163
Takket 1.491 ganger i 617 poster
deepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant futuredeepthroat has a brilliant future
Standard

Finner det så rart at jeg ikke finner de surmagede og herskesyke modsene som det blir snakket om. Ja jøss når bermen er på det værste så sies det klart i fra og det må for faen være lov. forøvrig så ble jeg litt usikker på hva en akademisk mod er. kan noen forklare meg det?
Svar med sitat
Følgende 3 brukere takker deepthroat for denne flotte posten:
Jester7 (08-09-09), pamis (08-09-09), Stripe (08-09-09)
  #32  
Gammel 08-09-09, 21:06
pamis sin avatar
Super Moderator
 
Medlem siden: Apr 2006
Sted: Tønsberg
Innlegg: 5.139
Utførte Takk: 1.816
Takket 4.111 ganger i 915 poster
pamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond reputepamis has a reputation beyond repute
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av trusejeger12 Vis post
vær så snill, kutt ut med å innta denne offerrollen støtt og stadig.. har ikke slengt noe "dritt" til deg.. sier bare min ærlige mening når jeg oppfatter det som at du gir blaffen i at dere forskjellsbehandler og tidvis hundser enkelte brukere her inne.. du som selv er så opptatt av at du må få si DIN mening burde jo i prinsippet gå i bresjen for at andre kan få si SIN mening.. men jeg gir meg her..
Offerrolle? Jeg er da slettes ikke et offer. Er da ikke meg som klager er det vel
Koser meg her inne jeg, men syns det er hysterisk morsomt hvor store problemer mange har med autoriteter.
JA vi forskjellsbehandler skikkelig, de som oppfører seg bra blir behandla bra og de som ikke klarer å oppfører seg, får ta konsekvensene av det.
Ille med slik forskjellsbehandling alstå...



Sitat:
Opprinnelig skrevet av deepthroat Vis post
Finner det så rart at jeg ikke finner de surmagede og herskesyke modsene som det blir snakket om.
Ikke jeg heller, men de MÅ jo finnes siden det tydeligvis finnes over 50 stykker av 234.736 medlemmer som har sett dem...
Skal vi leite sammen deep?
Jeg tar med kakao
__________________
The things you hear about me might be true. But then again, it could be as fake as the bitch who told you...
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "pamis" for denne flotte posten:
Jester7 (09-09-09)
  #33  
Gammel 09-09-09, 02:11
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 442
Utførte Takk: 296
Takket 191 ganger i 87 poster
kabe07 has a spectacular aura aboutkabe07 has a spectacular aura aboutkabe07 has a spectacular aura about
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av pamis Vis post
Offerrolle? Jeg er da slettes ikke et offer. Er da ikke meg som klager er det vel
Koser meg her inne jeg, men syns det er hysterisk morsomt hvor store problemer mange har med autoriteter.
JA vi forskjellsbehandler skikkelig, de som oppfører seg bra blir behandla bra og de som ikke klarer å oppfører seg, får ta konsekvensene av det.
Ille med slik forskjellsbehandling alstå...





Ikke jeg heller, men de MÅ jo finnes siden det tydeligvis finnes over 50 stykker av 234.736 medlemmer som har sett dem...
Skal vi leite sammen deep?
Jeg tar med kakao
Pamis!! Ta med masse kakao,kan være vi må sitte lenge...
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "kabe07" for denne flotte posten:
pamis (09-09-09)
  #34  
Gammel 09-09-09, 02:38
Erfaren pornostjerne :)
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 442
Utførte Takk: 296
Takket 191 ganger i 87 poster
kabe07 has a spectacular aura aboutkabe07 has a spectacular aura aboutkabe07 has a spectacular aura about
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av trusejeger12 Vis post
vær så snill, kutt ut med å innta denne offerrollen støtt og stadig.. har ikke slengt noe "dritt" til deg.. sier bare min ærlige mening når jeg oppfatter det som at du gir blaffen i at dere forskjellsbehandler og tidvis hundser enkelte brukere her inne.. du som selv er så opptatt av at du må få si DIN mening burde jo i prinsippet gå i bresjen for at andre kan få si SIN mening.. men jeg gir meg her..
Er fornøyd med din oppfatning av moderatorne her inne! du har fått sagt hva du ville og vær fornøyd med det. Hvem forskjellsbehandler noen inne her? Kari eller ola er mine venner men er de usakelige eller er frekk i kjeften inne på chatten eller forumet er d straka vegen rett ut!! Og nå snakker jeg ikke bare for meg selv,tror jeg snakker for alle modsa inne her.
skulle en av oss.. bare et ex. skulle vi kunne sparke en på huet ut av et rom bare for at han/henne ikke kjenner/noen mods/(har diskutert/kranglet med en av vennene til mods).
Kjære trusejeger!! er bare ikke slik det funker. Vi er ikke en gjeng med diktatorer,vi er som deg og alle andre brukere.Vi er frivillige mods og er inne her for at alle skal ha det ok,vi er ikke der for og bare kaste folk ut!! Vi er faktisk der for at både du og jeg og per spellemann skal ha d koselig!om noen sier til deg i åpen chat at du burde pakke inn ting og tang for det er ikke noe og se på..ja da fyker vedkommende rett ut.
ikke sant! da hadde jo også sikkert også du vært fornøyd?Eller skulle vi latt personen være inne så han/henne fikk trakkasere deg til du ble så ille berørt at du logga av siden ingen mods grep inn? Er det sllik du vil ha det?
En slags form for lovløse tilstander? Om du ser at en mann/kvinne blir sperret/kicket er d faen meg ikke for moro skyld.Vedkommende fortjener det!!
Sett deg heller ned og tenk hva du ville gjort i vår situasjon.
Tror nok du ville endt opp med samme resultat som vi gjør!
Bare at mulig du hadde kicket/sperret før vi hadde gjort det!!

MAN LÆRER FAKTISK OG BLI MENNESKEKJENNER HER INNE!!
Case closed!!
Svar med sitat
Følgende 3 brukere takker kabe07 for denne flotte posten:
Jester7 (09-09-09), Midnight Mistress (09-09-09), pamis (09-09-09)
  #35  
Gammel 09-09-09, 05:14
entiger sin avatar
Kronisk onanist
 
Medlem siden: Dec 2007
Sted: kr.sand
Innlegg: 1.341
Utførte Takk: 863
Takket 1.034 ganger i 290 poster
entiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud ofentiger has much to be proud of
Standard

fatter faktisk ikke helt dette oppstyret jeg, vært mye på chatten siste 1 1/2 året og tror ikke jeg har fått så mye som en advarsel omtrent..(ikke som jeg husker ihverfall og aldri blitt kasta ut).
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker entiger for denne flotte posten:
kabe07 (09-09-09), pamis (09-09-09)
  #36  
Gammel 09-09-09, 06:52
Admin sin avatar
Administrator
 
Medlem siden: Sep 2008
Innlegg: 2.212
Utførte Takk: 564
Takket 2.442 ganger i 634 poster
Admin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond reputeAdmin has a reputation beyond repute
Standard

Tror man skal ta disse sure utbruddene med en god del klyper med salt ... Greit nok moderatorene er også mennesker og man kan noen ganger gjøre feil og sperre eller kicke feil person. Men det er da ikke krise å bli sperret eller kicket, selv om det sikkert kan føles litt urettferdig hvis man menter dette var uberettiget. Da kan man sende en melding til moderatorene som var pålogget, og spørre hva som skjedde.

Stort sett vil jeg si mods gjør en fantastisk god jobb på chatten, og på forumet for den saks skyld. Det synes jeg man bør sette pris på, husk at dette er FRIVILLIG!
Svar med sitat
Følgende 6 brukere takker Admin for denne flotte posten:
Jester7 (09-09-09), kabe07 (09-09-09), Mania (10-09-09), Midnight Mistress (09-09-09), pamis (09-09-09), Stripe (09-09-09)
  #37  
Gammel 09-09-09, 07:39
PartyBoy sin avatar
Administrator
 
Medlem siden: Jun 2006
Innlegg: 2.660
Utførte Takk: 30
Takket 1.505 ganger i 442 poster
PartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond reputePartyBoy has a reputation beyond repute
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Glock27.8 Vis post
Jeg sendte sporenstreks etter at jeg oppdaget uretten en mld til partyboy som på sin side klarer å avsløre at han nei!, han har ikke bannet noen som helst som begynner på "glo" og slutter på "ck27.8", nei-nei-nei.. Allikevel er det et uomtvistelig faktum at jeg er bannet, men nå har det altså kommet til det punkt at de ikke engang tør innrømme det og bare velger å ignorere mld-ene mine....

Ynkelig!
Jeg regner ikke med at du skal forstå hvordan jeg gjør alt, men som Pamis sier så banner jeg etter ip. Når du spør om du er bannet kan ikke jeg "tippe" hva nick du har på chatten, jeg vet faktisk ikke hvem du er!

Så når du spør meg om du er bannet er det ikke da naturlig at jeg ser etter om "Glock27.8" er bannet? Eller bare Glock, eller noe som kan ligne? Men nei, ingen av de var bannet, så du fikk ett ærlig svar, noe som ikke er nok for deg. Jeg prøver å ha mye sympati og forståelse for de som klager og skal være den dere klager til, så kan jeg snakke med mods om saken. Takk for at du gjør min jobb lettere med å vise hvem du er

Sitat:
Opprinnelig skrevet av entiger Vis post
fatter faktisk ikke helt dette oppstyret jeg, vært mye på chatten siste 1 1/2 året og tror ikke jeg har fått så mye som en advarsel omtrent..(ikke som jeg husker ihverfall og aldri blitt kasta ut).
Da er vel du ett av de andre 100 000 som har besøkt vår chat med folkeskikk og vanlig høfflighet i behold
Svar med sitat
Følgende 3 brukere takker PartyBoy for denne flotte posten:
kabe07 (09-09-09), pamis (09-09-09), Stripe (09-09-09)
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 21:12.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her