Jeg leser og jeg leser, også mellom linjene, men jeg klarer likevel ikke å bli helt klok på hva dere moderatorer egentlig mener. Nå skriver jo Fru Stripe at mange fonter er irriterende, og da spesielt fonter med undertekst. Da er det jo rimelig merkverdig at ikke det ble slått ned på, og "truet" med 24 timers bann i åpent dagslys for kort tid siden når det var flere brukere (ikke undertegnede) som tok i bruk den forferdelig irriterende fonten. Det var jo det som skjedde i mitt tilfelle, så da kan man vel begynne å stille seg spørsmål herfra til månen hva dere egentlig mener.
Man ser jo at flokkementaliteten lever godt og lenge inne på forumet, hvor moderatorer støtter andre moderatorer, og vice versa. Da kan det heller ikke være så himla vanskelig å ha like kjøreregler.
Min personlige oppfatning er at det å bli "truet" med å bli kastet på dør i 24 timer for en noe spesiell font hører ingen steds hjemme. Jeg har hatt samme fonten i de 3-4 mnd jeg har vært inne på chatten uten at det har skjedd før.
Jeg foretrekker forresten å diskutere sak og ikke person, så er det også nevnt. Så jeg kommer ikke til å ha en personlig agenda mot de som eventuelt er uenige det jeg skriver
-Casper-