nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

Sexleketøy for ham
Love Pacifier
Love Pacifier
Prostate pleasure
Prostate Pleasure
Durex
Durex
Sex In A Can
Sex In a Can
Runkelabben
Runkelabben


Artikler for henne
Sex maskin
Power Drill
Glass Twirley
Glass Twirley
G Spot
G-Spot Max
Diamond Bunny
Diamond Bunny
Dobbel glede
Dobbel Glede

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Andre som er sammen med unge jenter?

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #31  
Gammel 18-06-09, 19:03
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Apr 2008
Sted: at my parents
Innlegg: 43
Utførte Takk: 25
Takket 15 ganger i 4 poster
zenzor89 is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av KoseGutt:D Vis post
er alder så mye å pese om...?

var selv 18 da jeg så si ble sammen med ei som var nesten 4 år yngre. det fungerte helt fint å varte til og ifra nesten 3 år. kjenner foreldrene til jenta godt å ikke noe negativt fra de,
men merket så klart hun var på et anet stadie en meg. kunne ikke ta hun med på byen blandt anet.. men det er da mange andre ting man kan finne på? så lenge kjemien er på plass. å man har ting å snakke om. å så klart fungerer bra i senga sammen.

men rota meg ganske nylig også borti ei på 16 er selv straks 22. å det funka meget dårlig. var fantastisk i senga(mulig jeg tenner på usikkerhet å fomling) men masinga. interessene å hett å slett oppførselen falt ikke i smak.

har også gått veeesentlig andre veien å greit nok det.. men vil påstå jeg følte jeg hadde mer til felles med *x`n* på nå 18. en ei over 30
that's just love, meina eg=)
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "zenzor89" for denne flotte posten:
Loverboy30 (22-06-09)
  #32  
Gammel 19-06-09, 04:17
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Jun 2009
Innlegg: 7
Utførte Takk: 1
Takket 2 ganger i 2 poster
rune80 is on a distinguished road
Standard

Når jeg var 18 var jeg sammen med en på 15, og jeg synes igrunn i ettertid at det ble for stor forskjell. Ifølge lovens bokstav var jeg jo faktisk kriminell og pedofil. Tåpelig.
Svar med sitat
  #33  
Gammel 21-06-09, 23:34
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: May 2009
Innlegg: 1
Utførte Takk: 0
Takket 0 ganger i 0 poster
koting24/7 is on a distinguished road
Standard

De unge jentene har i allefall utrolig deilig fitte
Svar med sitat
  #34  
Gammel 22-06-09, 03:32
Dundermannen sin avatar
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Apr 2006
Sted: Molde
Innlegg: 224
Utførte Takk: 50
Takket 114 ganger i 50 poster
Dundermannen will become famous soon enoughDundermannen will become famous soon enough
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Barol Vis post
Sånn hvis vi ser bort ifra loven ett øyeblikk, synes du virkelig dette stemmer?

La oss si en 20 årig jente blir sammen med en 60 år gammel mann. Er dette riktig? Til tross for at hun er myndig?
Om det er riktig eller ikke kan vel diskuteres, men poenget er at begge er voksne og skal dermed være i stand til å ta en slik avgjørelse.

Det er man ikke når man er 14 etter min mening. Så klart, noen blir tidligere voksne enn andre, men grensen må jo settes en plass. Man er jo midt i en periode hvor det skjer store forandringer, både her og der. Det er bare 6 år mellom 14 og 20, men det er stor forskjell på en 14-åring og en 20-åring. Sex for tidlig kan faktisk ha ganske store konsekvenser, og i hvert fall om det er med en person som er eldre og som kanskje har litt for stor innflytelse.

Sitat:
Opprinnelig skrevet av Barol Vis post
Både alderen 14 og 20 er ikke så forskjellig fra hverandre, hvis du sammenligner det med forskjellen på 20 og 40, eller 60. Og en 20 åring vil ikke være drastisk mer voksen, ettersom han etter all sannsynlighet fortsatt bor hjemme, fortsatt går på skole, fortsatt gjør mange av de samme aktivitetene som 14-åringer gjør. Jeg mener at den vitale forskjellen er at en 20-åring har fått litt lenger tid på å leke med tissen sin, enn en 14-åring har.
Jeg vil si det hører til unntakene om en 20-åring gjør mange av de samme aktivitetene som en 14-åring Man er som regel også i to vidt forskjellige miljøer. Og det siste poenget ditt er jo en veldig god grunn til hvorfor dette ikke er lov.
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Dundermannen" for denne flotte posten:
Thrillseekers (24-06-09)
  #35  
Gammel 24-06-09, 01:18
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: May 2009
Sted: Nordnorge
Innlegg: 115
Utførte Takk: 74
Takket 241 ganger i 5 poster
Thrillseekers is a jewel in the roughThrillseekers is a jewel in the roughThrillseekers is a jewel in the rough
Standard

Damen:

I det miljøet jeg vokste opp i kan jeg vell si meg heldig som forble jomfru til etter at jeg fylte 16. Det er utrolig mye press i så ung alder. Da spessielt når det kommer til sex, fordi at det er "kult" å ha gjort det.
Å når man da i tilegg har en kjæreste på 20 som presser på er det ikke lett å si nei, selv om man kanskje føler at man ikke er klar.

Jeg skal være den første til å innrømme at selvfølgelig har man lyster å drifter som 15/16 åring når man er forelsket, å på den tiden jeg var 16 hadde jeg ikke til hensikt å vente lenger en nødvendig.

Å ja, mange menn finner yngre, noen ganger FOR unge jenter veldig attraktive.
Nettopp fordi at de er unge, uskyldige, pene osv,..
Men jeg ser store problemer i det å forstå at dette skal gi noe godt argument for å ha sex med noe som i alle fall i mine øyne, jeg fremdeles ser på som barn!
Svar med sitat
  #36  
Gammel 24-06-09, 01:36
Aspirerende pornostjerne
 
Medlem siden: May 2009
Sted: Nordnorge
Innlegg: 115
Utførte Takk: 74
Takket 241 ganger i 5 poster
Thrillseekers is a jewel in the roughThrillseekers is a jewel in the roughThrillseekers is a jewel in the rough
Standard

om jeg skal ha sex med mannen på 22år+ som spør, er ikke et spørmål jeg synes en 13-14 åring skal kunne trenge å ta stilling til!
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 20:40.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her