nakenprat
Forum Gratis WebcamChat Bildealbum Grupper Nettbutikk

NorskeLeona.com
NorskeLeona
Besøk norskeleona

Filmer fra NorskeLeona
norske leona
Klikk for å se mer


norske leona
Klikk for å se mer


norske leona
Klikk for å se mer


Sexleketøy for han
Prostata
Prostata Stimulator
Fleshlight STU
Fleshlight STU
Cloneboy
Klon din egen penis
Aquaglide
Glidemiddel

Gå tilbake   Nakenprat med pornofilmer, sexleketøy, sexbilder , erotisk chat , norsk porno og erotikk > Generellt > Generell prat

Tør du fortelle om dine homofile tanker / fantasier?

Sjekk disse nettstedene for gratis porno
01. Nakna svenska tjejer 05. Gamle damer 09. Hjemme Sex 13. Billiga brudar 17. Monskerkuk
02. Deilige jenter 06. Hjemme knull 10. Snuska 14. Eroslisten 18. Erotikk
03. Fyllesex 07. Frekke piker 11. Villig vagina 15. Gratis erotik 19. Fulle jenter
04. Voksne damer 08. Gratis gallerier 12. Fittknull 16. Norsk porno 20. Damelisten

Svar
 
Trådverktøy
  #76  
Gammel 13-01-11, 16:17
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Mar 2006
Innlegg: 22
Utførte Takk: 10
Takket 3 ganger i 1 post
desmond is on a distinguished road
Standard

Jeg har drømt om å prøve pikk i mange år, men det tok sin tid før jeg fikk prøve meg.
Jeg er ekstremt kåt. Jeg er gift, men ordner med med orgasme 4-6 ganger pr. dag. Enten med hjelp eller på egen hånd.

For et par år siden bodde jeg et par netter på hotell. Ut på natta surfet jeg på nettet, og kom i kontakt med en gutt fra samme by. Vi brukte cam, og ble enig om at han skulle komme til mitt hotell.

Etter 10 minutter møtte jeg han i heisen. Vi begynte umiddelbart å råkline! Han kom i joggebukse med en stor bul. Etter et par minutter var vi inne på rommet mitt. Vi gikk rett på sak. Han var også hetro, og ville ikke pule, men suge og slikke.

Jeg dro av han trusa og han hadde en enorm pikk. Herre Gud for et deilig syn. Jeg har en normalt stor pikk. Å kjenne en pikk vokse i munnen er en ubeskrivelig deilig følelse.

Vi lå i 69-stilling og koste med hverandre. Vi fikk begge et par orgasmer hver. Jeg fikk runket spermen min utover rumpeballene hans, og han fikk komme utover magen min. Deilig.

Jeg hadde lett knullet han, eller han kunne knuttet meg. Men, det ville han ikke.
Jeg skulle ønske at jeg kunne treffe han igjen !

Aller helst drømmer jeg om en deilig negerpikk. Tenk å få suge og bli knullet av en stor deilig sort pikk? Er det noen som har gjort det? Fortell, da. Jeg skal ha en negerpikk i munnen og rompa, en dag !!!
Svar med sitat
  #77  
Gammel 15-01-11, 02:19
Tasteit sin avatar
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 3
Utførte Takk: 0
Takket 1 gang i 1 post
Tasteit is on a distinguished road
Standard Homo fantasi!

Jeg er en hetro gutt på 27 år med samboer. Men jeg har en fantasi jeg skal prøve å få utlevd, hvis det lar seg gjøre.

Jeg tenner sinnsykt på tanken av å møte en feminin gutt, gjerne transe, som vil bli behandlet som en prinsesse av meg! I trygge omgivelser vil jeg rette all min oppmerksomhet, gjerne en hel helg i strekk, til denne personen!

Jeg vil elske med han som han skulle vært en jente, med kyssing, slikking, fingring og elske med guttefitta hans. Jeg ønsker ikke noe rett på sak (I denne fantasien, har flere Han må derfor være ganske jentete av seg, og virkelig ønske å bli begjært av en mann.

Tanken på å ha han liggende sprikende på ryggen i senga, og slikke guttefitta hans før jeg trenger inn i han og tar han i misjonærstilling, og vite at jeg har all tid i verden til å nyte hele han og elske med han tenner meg så vanvittig!

Vi kan stole 100% på hverandre og bare tilfredstille hverandres fantasier og ønsker, uten å ense noe annet enn hverandre!

Skulle noen ha en lignende fantasi, eller ønske å være en del av min, ta for all del gjerne kontakt!
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Tasteit" for denne flotte posten:
mathijazz (19-01-11)
  #78  
Gammel 21-01-11, 21:37
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Jan 2009
Innlegg: 21
Utførte Takk: 0
Takket 3 ganger i 3 poster
man68 is on a distinguished road
Standard

jeg er hetro og har dame, men elsker å kle meg i sexy dameundertøy.
har egentlig også veldig lyst til å suge pikk.
Svar med sitat
  #79  
Gammel 21-01-11, 23:04
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Jul 2006
Sted: Jæren
Innlegg: 22
Utførte Takk: 15
Takket 2 ganger i 1 post
fitteeelsker is on a distinguished road
Standard

Ja, det er det som gjør at man blir homo faktisk. Homseporno har gjort flere gutter gay enn rompehull har gjort siden tidenes morgen!!
Svar med sitat
  #80  
Gammel 26-01-11, 16:51
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Dec 2005
Innlegg: 14
Utførte Takk: 7
Takket 74 ganger i 6 poster
micawber will become famous soon enough
Standard Sex med eldre mann

Sant som det blir sagt tidligere i tråden at mange unge gutter gjør seg erfaringer med modne menn, også mange gutter som anser seg selv som hetero. Som unge gutter er vi jo konstant kåt og lysten på å eksperimentere, så det er ikke rart at mange prøver sex med en mann også.

Jeg fortalte om min første erfaring med en mann i en tidligere post. Kan jo fortelle om nummer to også. Hadde nylig flyttet hit til Trondheim, og var singel og konstant kåt. Hadde hatt sex med en mann like før jeg flyttet, og det fristet til gjentakelse. Jeg chattet på Eros og kom i kontakt med en som skrev han var 40. Selv var jeg 21 på den tiden. Vi avtalte at vi skulle møtes på en parkeringsplass, og som signal skulle han blinke med lysene. Alt gikk som planlagt til jeg satte meg i bilen. Da så jeg at han tydeligvis hadde løyet på alderen. Han var nok i slutten av femtiåra, og ikke 40. Litt sånn gammel gris av type, uten å være stygg.

Så kjørte han hjem til seg, men jeg var skeptisk og nervøs siden han hadde løyet. Det endte med at jeg trakk meg. Han ble sur, men ga meg mailadressen sin, om jeg skulle ombestemme meg.

I dagene etterpå tenkte jeg over situasjonen, og fant etterhvert ut at tanken på at han var enda eldre og litt av en gris gjorde meg enda kåtere. Jeg så litt på porno på nettet med gamle griser i aksjon, og ble sprengkåt av å fantasere om at det var meg de brukte som sexleketøy.

Dermed tok jeg mot til meg og kontaktet den gamle grisen igjen, for å høre om vi kunne treffes. Han sa ja, og sa han skulle rigge opp med pornofilm i stua. Jeg barberte meg i underlivet og gjorde meg klar.

Så dro jeg altså tilbake til mannen, og levde ut fantasien. Han brukte meg på alle mulige slags vis. Jeg sugde og runket ham mens han så på porno. Så sto jeg på alle fire på stuegulvet hans mens han fingerpulte meg. Så stilte han seg opp bak meg og knullet meg foran TV-skjermen. Han pulte meg til jeg sprutet utover parketten hans. Selv dro han av kondomet og sprutet utover rumpa og ryggen min.
Svar med sitat
Følgende 2 brukere takker micawber for denne flotte posten:
KoeSkriver (26-01-11), Steff (26-01-11)
  #81  
Gammel 28-01-11, 18:02
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Feb 2010
Sted: Oslo
Innlegg: 27
Utførte Takk: 22
Takket 1 gang i 1 post
Xepo is on a distinguished road
Standard

Det begynte med at jeg rødmende innså at jeg syntes noen kuker var fine og se på, ble kåt av å se på dem.
I stedet for å få panikk for at jeg var homse, lot jeg fantasiene få fritt spillerom og er trygg på at jeg er det som kan betegnes som bi-light.
Nå drømmer jeg om en gruppe-sex med bare gutter og å bli pult i jomfru-rompa mi.
;-)
Svar med sitat
Følgende bruker(e) takker "Xepo" for denne flotte posten:
KoeSkriver (28-01-11)
  #82  
Gammel 28-01-11, 20:16
Nakenprat entusiast
 
Medlem siden: Jan 2011
Sted: der alle kjenner mitt navn
Innlegg: 16
Utførte Takk: 0
Takket 2 ganger i 2 poster
gladegutt91 is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av lolern Vis post
noen andre som har sånne tanker selvom de egentlig også tenner på jenter?
du skuffer meg med dine rasistiske ''fornermelser'', jeg og mitt folk trenger ikke at du bruker slike ord mot oss og jeg synes det bare er umoralskt og rett og slett motbydelig. Rasehatere som deg er de som er ødelegger samfunnet!
Svar med sitat
  #83  
Gammel 29-01-11, 07:34
Godkjent Nakenprater
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 61
Utførte Takk: 10
Takket 24 ganger i 2 poster
dustekongen is on a distinguished road
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av sensitivgutt13 Vis post
jeg tenner på shemale porr, vet ikke hvorfor
Det tenner meg også veldig. Blir utrolig kåt og må bare sprute
Svar med sitat
  #84  
Gammel 12-02-11, 10:43
Banned
 
Medlem siden: Oct 2008
Sted: troms/vesterålen
Innlegg: 48
Utførte Takk: 0
Takket 1 gang i 1 post
navle is on a distinguished road
Standard

mine fantasier er å ha guttesex med en jente tilstede og at en jente kastrerer meg,fjerner ballene mine
Svar med sitat
  #85  
Gammel 12-02-11, 10:55
Pornostjerne. Look at me!
 
Medlem siden: Jan 2010
Innlegg: 475
Utførte Takk: 86
Takket 365 ganger i 139 poster
soppen1 is just really nicesoppen1 is just really nicesoppen1 is just really nicesoppen1 is just really nice
Standard

Sitat:
Opprinnelig skrevet av espenercool Vis post
Er litt usikker på min legning. Jeg tenner veldig på homseporno og biporno og kommer mye fortere til det enn til vanlig porno og blir stiv med en gang men har aldri hatt følelser for en gutt....

Jeg tenner og forelsker meg i jenter også.... Hvilken legning har jeg tro :s

har sluttet å runke til homseporno nå da, er så redd for at jeg skal bli homo av det :p
Du blir hverken homo, hetro eller bi ut fra hva du ronker etter... Det eneste du oppnår er å undertrykke seksuelle nytelser.

Legningen din har du, uansett hva du knuller, eller ronker etter.
Svar med sitat
  #86  
Gammel 12-02-11, 22:32
Jeg elsker nakenprat.com!
 
Medlem siden: Feb 2011
Sted: bergen
Innlegg: 3
Utførte Takk: 0
Takket 4 ganger i 1 post
ermedBergen is on a distinguished road
Standard

bergenser 33 god fysikk.. har mange ganger tenkt å suge og knullet hardt bak
Svar med sitat
Svar

vibro

tips.kripos.no
Ser du noe ulovlig? Tips politiet samt admin
Trådverktøy

Regler for innlegg
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke svare på innlegg / tråder
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke redigere innleggene dine

BB kode er
Smilier er
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Trackbacks are Av
Pingbacks are Av
Refbacks are Av


Alle tider vises som GMT +1. Klokka er nå 18:26.


vBulletin 3.7.4 © 2000-2012 Jelsoft Enterprises Ltd.

Flere linker til porno : Pornofilm - Pornografi - Nordic Members - Gratis erotik - Naken bilder - Eros - Fitte
Lesbe - Kuk - Erotikk - Jenter - Norske par - Porno - Sexleketøy - Erotikk leker - Glidemiddel

Beskytt barna dine mot uønsket innhold - Klikk her