vis at dere er kåte! ta initiativ!
vær klåfingret og ta oss i skrittet til vi er beinharde! f.eks. når vi kjører bil, eller annen anledning hvor det gir inntrykk av at dere ikke klarer å holde fingrene av fatet.
Det beste er å bli vekt mitt på natta ev å bli runket eller sugd.. akkurat som om dere er så kåte at dere ikke får sove... Herlig overraskelse!!
noe jenter runker slapt med to fingrer på hver sin side av kølla, som om de ikke liker å ta på den.. det er turn-off! ta et ordentlig tak, gjerne med begge hender, hvis det er plass, og vær engasjert.. se på den og vær kåt

beundre den mens du runker, eller suger..
ellers er sånne ting som lett kloring og annet tegn på at dere har det bra pluss i margen! natten jeg mistet dyden hadde jeg kloremerker på kroppen etterpå.. noe som gjorde opplevelsen så utrolig mye bedre.. fordi det var en bekreftelse på at man hadde gjort noe riktig. Og den bekreftelsen er noe av det viktigste en dame kan gi en mann.. Hvis at dere nyter! ikkeligg der som død sild og se en annen vei!