Sitat:
|
Opprinnelig skrevet av Klok_Kakse
Her ser jeg bor meg en gedigen guttefest med karsk og porno på storskjerm. Noen ivrige VG journalister lister seg stille rundt på festen for å snappe opp noe de kan ha på forsiden dagen derpå.
|
Nissebror har jo på velformulert vis skrevet sitt om denne saken i en gammel tråd,der en ivrig trådstarter ville det samme. Der så jeg for meg noe av det samme,svette porno surfere og anal ryttere i skjønn forening,med digital kamera,mobilkamera osv tytende ut lommene.
Må selvklart oppdatere nå som VG er så fandenivoldsk int. i Norsk Erotikk
Edit: Men huff...glemte at Pimpern sikkert hadde kommet hånd i hånd med hun dærre trutmunns bærta.....så lite int. er hun at jeg allerede har glemt navnet. Ikke bra for ei som skulle revolusjonere Norsk Porno
(Nei,tenker ikke på kaem

)
Men okke som,hun er reklame på forsiden her hehe.
Ei og anna moderator vertinne er vell der og,men med en kraftig strøm stokk på innerlomma,for dem som blir for hete i tupèen. (Da kan man godt nevne kaem)