Ligge med ny dame - eg med lite erfaring - hjelp
Hei, eg er en gutt på 21 år som har holdt på med et langdistanse forhold med en norsk jente på 19 år etter at vi møttes i spania i juni i år. Siste helgen i juli reiser eg til hjembyen huns for å møte hun, og det vil ikke overraske meg om vi ender opp naken i samme seng.. Det som bekymrer meg er at eg ikke har hatt noen seriøse forhold før, og dermed har svært liten erfaring i sengen.
Eg har kun hatt sex med jenter når eg har vært beruset (altså one night stands), mens jenten har vært i to forhold, og har dermed mye rutine når det gjelder sex.
Det eg da lurer på er om noen har noen ”triks” å komme med, hva bør gjøres, hvordan osv? Ønsker egentlig tips om det meste, eg med lite erfaring i sengen, hun med mye.. Hvordan skal eg gå frem? Eg liker ikke å si at eg har lite erfaring så tidlig, derfor må eg spille rutinert.. Anyone?
Også sliter eg med et annet problem, det gjelder størrelsen på junior.. For å si det på fotballspråket så er eg ”tynt besatt i angrep”.. Har komplekser for utstyret mitt, som er alt for lite. Føler det er pinlig å vise den frem, og føler jentene får lite nytelse av en så liten penis. Noen som har tips til hvordan å løse dette? Forresten noen som vet om gode råd for å få større/tykkere penis?
På forhånd tusen takk for alle som gidder å hjelpe en nervøs stakkar som kanskje får kjørt seg med verdens søteste jente neste helg..
|